Numeroloji

Zeki Müren Sanat Güneşimizin Numerolojik Yaşam Analizi

Zeki Müren 06. Aralık 1931 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Şimdi bu değerli sanatçımızın hayat analizini yapmaya çalışacağım.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerleştirdiğimizde Ben duygusu, yaratım ve inisiyatif alma kulvarı olan 1., aile, ata ve evlilik kulvarı olan 6., inanç, moral motivasyon derin düşünce kulvarı olan 7. çakralarının boş olduğu görülmektedir.

Bunun yanında empati, anaçlık ve insan ilişkileri çok iyi olan Zeki Müren’in aynı zamanda kendini ifade etme ve yaşam enerjisi, ünlü, şöhretli ve yeniliklere açık olma, kazancından bolluk ve bereket ortaya çıkarma aynı zamanda evrensel düşünce ve merhamet konularında donanımlı bir kişilik olduğu görülmektedir.

Paşa

1969 yılında Aspendos Tiyatrosunda vermiş olduğu konserden sonra özellikle Antalya halkı ona Paşa lakabını takmış ve bunu bütün ülke kullanmaya başlamıştır. Paşa lakabı boş olan 1. ve 7. çakrasını onarma da ona ciddi destekler sağlamıştır.

Kendisi bu konuda her hangi bir itirafta bulunmuş olmasa da giymiş olduğu kıyafetler ve yaşam tarzından eşcinsel olduğu hep konuşulmuştur. Hayatının hiçbir döneminde aile ve evlilik çakrasını dolduramayan Zeki Müren bu hayat kulvarını boş bırakarak hayata veda etmiştir.

2-3 ve 5 kulvarını takip ederek Zeki Müren kimliğini ortaya koymaya çalışan sanatçı 1. Çakrasını “Paşa” lakabıyla onarmış olsa da hiçbir zaman baskın bir karakter olamamıştır ancak kendini gerçekleştirme ve ayakları üzerinde durma konusunda bu çakranın hakkını vermeye çalışmıştır.

Açık olan hayat kulvarı 6. aile ve evlilik çakrasının hakkını veremeyen sanatçı diğer alanlarda başarılı bir hayat yaşamış ve herkesin gönlünde taht kuran bir yaşam sürmüştür.
Saygı ve minnetle…

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!