Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Aamir Khan 14 Mart 1965 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. Hindistan sinemasının dünyaya hediye ettiği muhteşem oyunculardan bir tanesidir. Tam adı Mohammed Aamir Hussain Khan’dır. Böyle muhteşem insanların analizlerini yapmak insana keyif veriyor.

Tam bir indigo enerjisine sahip. Bilgelikle buluşturduğu yaşam planında aynı zamanda örnek bir yaşam sürmek ve insanlara el uzatmak için burada. Doğum tarihi rakam analizlerine göre de tam bir indigo. 11’in yaratıcılık ve idealistliğini, 29’un paylaşımcılığı ile bütünleştirerek yaşam planını gerçekleştirecek.  Yaşam planına uygun işler yaptığını görüyoruz Aamir Khan ‘ın. Dünya çapında sadece film çalışmaları yok, insanlık içinde ciddi çalışmaları var. Filmlerinde işlediği konular bilgelik kokuyor. Çekmiş olduğu filmlerden dahi bilgelik hikayeleri fışkırıyor. 9 karakterinin hizmet anlayışını ve evrenselliğini çok iyi bir şekilde açığa çıkarmış ve bu anlamda sadece ülkesinde değil, dünya üzerinde insanların gönlünde taht kurmuştur.

Karma Analizi

Karma analizi ile Aamir Khan ‘ı incelediğimizde Maneviyat, ruhsallaşma, moral motivasyon kulvarı olan 7. Çakrasının boş olduğu görülmektedir. Diğer hayat kulvarları tamamen dolu. Sadece isim ve soyisminden altı birimlik birinci çakra tecrübesi var. Üzerinden muhteşem bir yaratım enerjisi geçiyor. Bu enerjiyi doğru yerlere kanalize edebilmeyi başardığı için bugün kendini var ettiğini görüyoruz.

Çok sabırlı ve istikrarlı bir insan. Girişmiş olduğu her işte hiçbir etabı atlamadan baştan sona kadar takip etme gücünü ustalıkla kullanıyor. Yeniliklere ve özgürlüğe açık. Ünlü ve şöhret olma kulvarı dolu ve bu anlamda ortaya koyduğu yenilik ve özgürlük çağrıştıran her yaratımı insanlar tarafından kabullenilecek demektir ve öyle de oluyor.

Boş olan maneviyat ve ruhsallık kulvarını ortaya koyduğu eserlere baktığımızda aktifleştirdiğini ve hatta ortaya koyduğu eserler ile bilgelik yolunda hızlı adımlarla ilerlediğini görmekteyiz. Para, bolluk, bereket, kariyer gibi konularda çok şanslı. Bu konuların enerjisini içinde barındıran 8. Hayat kulvarı dolu ve bu anlamda ciddi bir desteğe sahip.

29/11

29/11 hayat kulvarını gerçekleştirmek için burada olduğunu yukarıda söylemiştim. Önce kendini büyütüp besleyerek, bilgelik yolunda ilerleyerek insanlara elini uzatarak ve yardım ederek bilgelik yolunda kendilerini var etmek ve insanlığa hizmet için buraya gelmişlerdir.

Çok kuvvetli bir auraya sahiptirler. Bu yüzden çok tehlikeli kazalardan sıyrık bile almadan kurtulabilirler. Yaşam enerjileri ve kendi ifade güçleri çok kuvvetlidir. Bir eser ortaya koydukça kendilerini var ederler.

Hayatlarında en büyük riskleri bir eser ortaya koymaktan vazgeçmeleridir. Başlayıp bitiremedikleri her iş onlara kilo olarak geri dönecektir. Bu yüzden karınaltı bölgeleri hassas insanlardır. Yeni şeyler ortaya koydukça kendilerini bulurlar.

Son olarak

Son olarak bu güzel insan için şahsen bir şeyler söylemeden geçemeyeceğim.
Onlarca filmini seyrettim. Etkilenmediğim dediğim tek bir filmi yoktur. Hepsinin içeriği bilgelik dolu ve yüksek yaratım enerjisine sahip. Bu yüzden yaşam planına uygun bir karakter sergilediğini düşünmekteyim. Onun filmlerini seyretmek bana ve biliyorum ki herkese keyif veriyor.
Kendisine yepyeni eserlerinden bizi mahrum etmemesini talep ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Kişisel yaşam analizlerinizi merak ediyorsanız ve Numeroloji öğrenmek istiyorsanız 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Numeroloji

Karakterli sanatçımız Bergüzar Korel ’in Kısa Numeroloji Hayat analizi

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!