Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in bugün Numeroloji analizini keyifle yapacağım. Şu ön bilgiyi vermekte hiçbir sakınca görmüyorum. Ben sabah erken saatlerde kalkarım ve Pazartesi günleri hariç güne ilk başladığım kişi Yılmaz Özdil ‘dir. İlk defa onun köşe yazısını okurum. Hiç tanış olmamamıza rağmen 40 yıllık dostum gibi severim onu.

Neyse şimdi Yılmaz Özdil’in hayat analizini sizlere kısaca yapmaya çalışayım.
İsminin sesli harf kombinasyonlarından Maneviyat, Ruhsallık ve Güven karakter yapısına sahip. Bu karakter yapısına sahip insanların genel özelliklerini şu şekilde açıklayabilirim. Kendi içdünyasında sessiz ve huzurlu bir hayat sürmek ister. Yeni, ani ve geçici şeylerden hoşlanmaz. Tarihe çok büyük tutkusu vardır. O yüzden eski bahçeleri, antikaları ve eski eşyaları  sever. Hiç olmazsa onları seyretmekten keyif alır.

Analiz yapmayı, konuları kulvarlarına göre ayırmayı, denemeyi ve olayları her yönüyle  ele almayı sever. Her konunun kökenine iner ve sürekli olarak nedenleri sorgular. Yalnız kalmaktan hoşlanır ve sakinleşmek için buna ihtiyaç duyar ancak daimi yalnızlık ve inzivadan çekinir. Erdemlerine düşkün bir insandır.

Popüler bile olsalar toplum önünde olmaktan fazla hoşlanmazlar. Fazlasıyla utangaçtır ve mahremini açmaktan uzak durur. Derin duygulara sahiptir ancak onları göstermekten çok çekinir. Dünyada bu karakter yapılarına sahip insanlar kadar sır saklayan birini bulamazsınız.

Ruhsal Dünyası

Ruhsal dünyası Yılmaz Özdil ‘in hiç kimsenin düşünmediği kadar zengin. Kendi kabuğuna çekildiğinde 22 enerjisi onu kuşatıyor. Yapmış olduğu her şeyin pratik ve çok kullanılır olmasını arzu eder. Sınırsız bir güce sahiptir ve her durumun ustasıdır. Her zaman saygı duyulan ve aranan bir kişiliktir, güvenleri sarsmaz. İdealler için yaratılmıştır.

1’in liderliğine, 2’nin kibarlığına, 3’ün hayal gücüne, 4’ün sabrına, 5’in bağımsızlık ve gelişmesine, 6’nın dengesine, 7’nin ruhsallığına, 8’in idareci gücüne, 9’un insanlık sevgisine, 11’in önsezilerine ve 19’un hizmet aşkına sahiptir.

Elinde olsa bütün dünya nimetlerini eşit oranda herkese dağıtmak ister. Yine elinde olsa bütün dünyayı kopmaz bağlarla birbirine bağlamak ister. Kafasında kurduğu hayallerin dış dünyada oluşmasını ister. Bunun için eline geçen her fırsatı çok iyi değerlendirmeyi ister.

Yaşam planı

Yaşam Planı olarak Yılmaz Özdil 24/6  yaşam planını gerçekleştirmek için dünyaya gelmiştir. İnsan ilişkileri, empati ve denge konularını önplanda tutarak, sabır ve sebat ile istikrarlı bir süreç izleyerek sevgi ve idrak kapasitelerini maksimum düzeyde kullanmak için buradadırlar. Tek handikapları mükemmeliyetçilik çukuruna düşmeleridir.

Mükemmelliyetçiliğin aslında noksanlığın diğer ucu olduğunu fark edip, hayatta yapılanın aslında o anki bilinç düzeyine göre en uygun olan olduğunu kabullenmeleri gerekir. Kendini doğru ifade etmede konuşma ve yazıyı kullanan Yılmaz Özdil bu konuda tam bir usta. Sabırlı ve istikrarlı bir insan. Yapacağı işte hiçbir etabı atlamadan sonuna kadar takip etme yeteneğine sahip. Tek handikabı aniden gelişen yeniliklere hemen adapte olamaması. Özgürlük alanlarını genişletmede kendine daha çok şans tanıdığında ruhsal olarak daha da zenginleşecek. Bilinenin aksine çok ruhsal bir insan. Analiz yeteneği çok kuvvetli. Özsezilerini çok iyi kullanıyor. Derin düşünceler ve analizler neticesinde tasarım harikası şeyler ortaya koyabiliyor. Buradaki tek handikabı evrensel düşünceye kendini çok açamaması. Sağlam bir vücut yapısına sahiptirler. En hassas organları bacaklarıdır.

Son söz

Son söz olarak şunu söyleyebilirim Yılmaz Özdil için.
Karşımızda çok sağlam bir kumaş var. Kişilikli ve karakterli bir yapısı var. Böyle yaşadığı müddetçe üzerine koyarak devam edecektir. Biraz yeniliklere adapte olmaya, biraz da evrensel düşünmeye ihtiyacı var.

Kişiliğini ve karakterini takdir ettiğim ve en az 20 yıldır aralıksız takip ettiğim Yılmaz Özdil ‘e bundan sonraki hayatında ve yaşam kulvarını gerçekleştirmede başarılar dilerim.

Kişisel Numeroloji analizleriniz ve Numeroloji öğrenimi için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Numeroloji

Karakterli sanatçımız Bergüzar Korel ’in Kısa Numeroloji Hayat analizi

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!