Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Özlem Türeci ve Uğur Şahin ’in kısa yaşam analizlerini sizler için yapmaya çalışacağım. Her ikisi de yüksek enerjiye sahip insanlar. 11 ve 22 enerjisi birleşince ortaya çıkan sonuç bütün dünyaya hizmet gibi çok önemli bir misyonu insanın kucağına bırakıyor.

İlk önce Özlem Türeci’nin yaşam analizini yapacağım. 06.03. 1967 yılında Batı Almanya’da doğdu. 32/5 yaşam kulvarını gerçekleştirmek için buraya gelmiş bir karakter. İndigo enerjisine sahip. Üzerinden çok yüksek oranda yaratım enerjisi geçiyor. İdeallerini sapmadan takip eden bir yapıya sahip. Dostlarını ve ideallerini gözetmede üstüne yoktur. Her zaman evrenselcidir ve evrensel bakış açısı ile olayları değerlendirir.

Bazı zamanlar kendi doğruları üzerinde ısrarcı olsa da kendini bir yaratım alanının içine soktuğunda bütün enerjisini oraya verebilir. Çok yüksek bir auraya sahiptir. Çok tehlikeli kazalardan sıyrık dahi almadan kurtulabilir.
İmmünoloji, kanser immünoterapisi, onkoloji, hematoloji alanlarında yapmış olduğu çalışmalar ile yaratım enerjisini yaşam planına uygun olarak harcadığını görmekteyiz. Dünyada kendisini ifade edecek bir alan bulmuş ve özgürlük ve yenilik kulvarından aldığı yüksek enerji ile bütün insanların tanıdığı bir kişi olmuştur.

32/5

Kendilerini doğru ifade edebilecekleri doğru bir alan bulup, ilişkilerde empati ve denge enerjisini ortaya çıkarıp gerçek özgürlüğü burada deneyimlemek için buraya gelmişlerdir. Zihinsel merakları kuvvetli olan, çabuk kavrayan ve hızlı öğrenen bu varlıklar genellikle becerikli olduklarından dolayı yenilikleri hızlıca öğrenir ve o yaratım enerjisine dönüştürme kabiliyetine sahiptirler.

Hangi işi yaparlarsa yapsınlar “Eksik bir şey kaldı” duygusundan kurtulamazlar. Bu yüzden sorumsuz bir yaşamın içine düşme riskleri olsa da kendilerini ifade ettikleri bir alan bulduklarında bu riskten kendilerini korurlar.

Eğer söyleyeceklerini içlerine atar ve kendilerini hayat içerisinde engellenmiş ve bastırılmış hissederlerse başta tiroid olmak üzere boğaz hastalıklarına yakalanırlar. Başkalarını suçlamayı bırakıp eylemlerinin ve tercihlerinin getirdiği sorumlulukları üstlenmeleri gerekir. İnsan ilişkilerinin önemli olduğu, bir büro ortamına kapanmadan rahatça sosyalleşecekleri her tür meslekte başarılı olurlar.

Uğur Şahin

Uğur şahin 29.10 1965 yılında Hatay’da dünyaya geldi. Eşi ile aynı bilim dalları üzerinde çalışmaktadır ve öğretim görevlisidir. Covit 19 aşısını bulan şirketin Cio’su çok tanınan ve zenginleşen bir insan olmuştur.

Uğur şahin isminin sesli ve sessiz harfleri toplamından 22 karakter yapısına sahip. Biz Numerolojide buna üstad tipolojisi diyoruz.

Herkesin iyiliği ve güveni için kusursuz bir inşacı olmak ister. Pratikliği sever ve çözümlerini pratik sunar. Her zaman aranan ve güvenilen bir kişiliktir. Ona duyulan güveni sarsmaz. Dünyaya yeni şeyler var etmek için gelmişlerdir. Onlar için ayakları yerde gözleri gökyüzünde diyebiliriz. İdealleri için yaratılmışlardır ve ideallerini gerçekleştirmekten hiçbir zaman vazgeçmezler.

1’in liderliğine, 2’nin kibarlığına, 3’ün hayal gücüne, 4’ün sabrına, 5’in bağımsızlık ve gelişmesine, 6’nın dengesine, 7’nin ruhsallığına, 8’in idareci gücüne, 9’un insanlık sevgisine, 11’in önsezilerine ve 19’un hizmet aşkına sahiptir. Ahiret boyutunda memuriyeti vardır. Mana aleminde göreve atanmıştır. Maddi açıdan ideallerini geliştirmesi gereklidir.

33/6

33/6 yaşam planını gerçekleştirmek için bu kimliği ile buraya gelen bu karakter yapısındaki insanların doğuştan kaynaklanan çakra boşluklarını maddi açıdan ideallerini gerçekleştirdiğinde tamamlamaması için hiçbir engel yoktur. Bu kişiler için güvenin ve ideallerin abide şahsiyetleri diyebiliriz.

Kendini ifade edecek bir yol bulduğunda ruhsal olarak rahatlamaya başlar. Sanatsal alanlarla hobi düzeyinde olsa dahi ilgilenmelidir. Kendini ifade şekilleri engellenmediği müddetçe pozitifte kalırlar. Engellendiklerinde nefes kaliteleri düşeceğinden başta boğaz bölgesi ve troitlerinde sorun yaşamaya başlarlar.

Gerçek sevgi ve idrak bilincine yükseldiklerinde ilahi sistemin akışına teslim olurlar. Şu anda olmakta olan her şeyin olması gereken en doğru şey olduğunun farkına vardıklarında ruhsal olarak kendilerini rahatlamış hissederler.

Bugün sizlere çok önemli iki karakter yapılarına sahip Özlem Türeci ve Uğur Şahin ’in analizlerini kısaca yapmaya çalıştım. Her ikisinin de dünyaya geliş amaçlarını gerçekleştirmek için hayatlarında çok ciddi mesafeler aldığı görülmektedir. Kendi yaşam kulvarlarının dışına çıkarak bütün dünyayı ilgilendiren çok önemli bir buluş ile sadece bulundukları alana değil, bütün dünyaya kendilerini ifade etmenin yolunu bulmuşlardır.

Kendilerine bundan sonraki özel ve bilimsel çalışmalarında başarılar diliyorum.

Kişisel yaşam analizinizi öğrenmek ve Numeroloji hakkında bilgi almak için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Karakterli sanatçımız Bergüzar Korel ’in Kısa Numeroloji Hayat analizi

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!