Numeroloji

Zeki Alasya Kameralar Önünde Geçen Bir Ömrün Numeroloji Analizi

Zeki Alasya 18 Nisan 1943 yılında İstanbul’da doğdu. Tam adı Zeki Şenol Alasya’dır.
Türk sinemasına ve tiyatrosuna oyuncu ve yönetmek olarak çok büyük katkılar sağlayan Zeki Alasya ‘nın hayat analizini yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve vicdan kulvarı olan 4. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz. Bu kimliği ile 30/3 hayat kulvarını gerçekleştirmek için burada bulunan Zeki Alasya ‘nın özelliklerini kısaca anlatmaya çalışayım.

bireysel ifade ve duyarlılıkta ustalaşarak, aldıkları ilhamlar doğrultusunda, sezgilerine dayalı bir yaşam sürmeyi öğrenmek için buradadırlar. Sözcükler, tasarım, dans, enstrüman, dekorasyon, organizasyon, oyunculuk ve hitabet sanatlarının doğuştan ustası olan bu kulvardaki varlıklar, yaratıcı fikirlere sahip olmalarından ve bunları etkileyici bir şekilde sunmayı bildiklerinden dolayı toplumda kabul görürler. Kendilerini neşeli ve eğlenceli mesleklerde, içe doğan ilhamlarını dışa vurdukça rahat hissederler.

Yaratıcı güçlerini kullandıkları müddetçe pozitifte olurlar. Yaratıcı özellikleri engellendiğinde nefes kalitelerinde ciddi rahatsızlıklar oluşur. Zeki Alasya’nın hayatına baktığımızda bu özelliğini kullanarak yaratıcılığını 50’in üzerinde film ve dizide oynayarak ev aynı zamanda bazılarında yönetmenlik yaparak hayat planını çok iyi gerçekleştiğini görmekteyiz.

Hayat enerjileri ne kadar yüksek olursa, neşeleri ve huzurları ne kadar yerinde olursa o kadar çok para kazanır ve bolluk ve berekete kavuşurlar. Bu hayat planlarını gerçekleştirirken kendilerini bir tiyatro sahnesindeymiş gibi hayal ederlerse kendilerini gerçekleştirmekte çok büyük mesafe alırlar.

3. Çakranın ( kendini ifade etme, yaşam enerjisi) üzerindeki ciddi ısrarları aile kulvarı olan 6. Çakrayı açmak için olduğundan çıkacakları zorlu yolculuklarında müzik kendilerine çok yii gelecektir. Huzuru, neşeyi ve dengeyi müzikle yakalamaları onlara iyi gelecektir. Hayat enerjilerini kaybettiklerinde despot ve çekilmez insanlar olan bu karakter yapısındaki insanların neşelerini kaybetmeleri onlar için bir çok şeyin kaybı demektir.

Neşeli oldukları müddetçe kendilerine para bolluk ve bereket çekecek bu kişilerin dengeli bir kişilik oluşturmaları onlar için nerede ise olmazsa olmaz bir zorunluluktur.

2015 yılında karaciğer yetmezliğinden kaybettiğimiz değerli sanatçımıza rahmet diliyorum.
Saygı ve minnetle…

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!