Numeroloji

Albert Einstein e=mc2 Dahi Bilim Adamının Numeroloji Analizi

Albert Einstein 14 Mart 1879 tarihinde Almanya’da doğdu.
Gelmiş geçmiş en büyük ve ünlü bilim insanları arasında sayılan Albert Einstein ’in bugün sizlere kısaca Numeroloji analizini yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum günü rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat kulvarı olan 4. Ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6. Ruhsallaşma, inançlar, moral motivasyon kulvarı olan 7. Bolluk, bereket, para ve güç, kariyer kulvarı olan 8. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz.

Gerek eğitim hayatında, gerek özel hayatında ve gerekse bilim adamlığı hayatında boş olan çakralarının handikaplarını durmadan yaşayan Einstein sahip olduğunu ünvana kolay ulaşmamıştır. Eğitim hayatında karşılaştığı zorluklar ve liseyi yarıda bırakıp ülke değiştirmesi, ailesinin onu Almanya’da bırakıp İtalya’ya yerleşmesi, Üniversiteyi bitirdikten sonra iş bulmakta ve kariyer oluşturmakta zorlanması boş çakralarının handikaplarını yaşamasından dolayı kaynaklanmaktadır.

e=mc2

e=mc2 formülünün mucidi Einstein, 33/6 hayat kulvarını gerçekleştirmek için bu kimliği ile dünyaya gelmiştir ve genel karakteristik özellikleri şunlardır. Duygusal ifade ve kuşku sorunlarının üstesinden gelerek, içinde bulundukları durumun şu andaki mükemmelliğini fark edip, başkalarına ilham veren ideallerini metodik veya sanatsal ifade biçimleriyle ortaya koymak üzere buradadırlar.

Albert Einstein’in hayatına baktığımızda yaşam amacını gerçekleştirerek başkalarına ilham veren metodik çalışmaları gerçekleştirmeyi başarmıştır. Genel olarak çok çabuk moral motivasyonlarını kaybeden bu kişiler eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar.

Ortaya bir eser koyma ve dış dünyada fark yaratma arzularını gerçekleştirmek için adeta kendilerini adarlar. Bunu başarırlarsa ciddi olarak ruhsal tatmine ulaşırlar. Bu özellikleri engellendiğinde negatife düşerler. Karamsar, kötümser ve hayattan vazgeçmiş kişiliklere bürünürler.

Hayatları inişler ve çıkışlar içinde geçen bu karakter yapısındaki insanlar hayırdan şer, şerden hayır çıkabileceğini iyiliğin ve kötülüğün kolkola gezen iki öğretici olduklarını kabullendiklerinde hayatlarında dengeye kavuşurlar.

Hayal gücünün ve yaratıcı ilhamların doğuştan ustası olan bu varlıklar boş kaldıklarında muhakkak sanatsal bir uğraş edinmelidirler. Aksi takdirde gelecekle ilgili kafalarında binbir senaryo çizeceklerinden dolayı enerjilerini tüketecek ve karamsar bir psikolojiye bürüneceklerdir.

Yaratıcı enerjilerin mimarı ve gerçekleştiricisi olan bu karakterdeki insanların içinden ciddi bunalımları ile kendi heba eden insanlar çıkabileceği gibi sanatının zirvesine ulaşmış, ortaya çıkardığı eserle kendini ispatlamış dehalarda çıkabilir.

Kişisel hayat analizinizi merak ediyorsanız 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!