Numeroloji

Zülfü Livaneli ‘nin Sanat Dolu Hayatının Numeroloji Analizi

Zülfü Livaneli 20.06.1946 yılında Ilgın- Konya’da dünyaya geldi. Tam adı Ömer Zülfü Livanelioğlu’dur. Ülkemizin önemli değerlerinden olan büyük sanatçımız Zülfü Livaneli’nin hayat analizini yapmaktan gerçekten gurur duyduğumu belirtmek isterim.

Çok köklü ve değerli bir aileden gelen Zülfü Livaneli’nin yaşam analizinde muhteşem ipuçları buldum ve bu yüzden dopdolu sanat ve edebiyat hayatının neden bu kadar verimli geçtiğinin izdüşümlerini bu analizin içinde yakaladım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde Zlfü Livaneli’nin ana karakter yapısı olarak hem indigo enerjisi taşıyan 11 (Ömer isminin sesli harflerinden) hem de 33 enerjisi taşıyan (Livanelioğlu soyadından) bir karakter olduğunu görmekteyiz.

11 enerjisini tanımlamamız mümkündür ancak 33 enerjisini tanımlayabilmemiz olası değildir. Sadece peygamber enerjisi diye tanımlayabileceğimiz bu enerji bedensellenerek hayata gelmenin son tekamül basamağı diye izah edebiliriz.

Bu hayat analizi eline ulaşır mı bilmiyorum ancak Zülfü Livaneli’nin son yıllarda Ömer adını kullanmaya başladığını görüyorum, bu çok doğru bir karar. Bir önemli nokta daha var. Livanelioğlu soyadını Livaneli olarak kullandığında 33 enerjisini eksiltmiş oluyor. Bundan sonra soyadını tam olarak kullanmasını değerli sanatçımızın bilmesini çok isterim.

Başkalarının düşünce sistemine uyumlanma, işbirliği, denge ve empati kulvarı boş olarak dünyaya gelen sanatçımızın bu çakrasını kesinlikle doldurduğuna inanıyorum. 28/10 yaşam kulvarını gerçekleştirmek için burada bulunan bu karakter yapısında ki insanların genel özellikleri kısaca şunlardır.

“Yaratıcı enerjilerini maddi başarı kazanma uğrunda kullanmak, sezgisel yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunmak için buradadırlar. Oluşturdukları bolluk, bereket ve gücü şefkatle bütün insanlığın hayrına ve tekamülüne harcama dersleri vardır. Diğer bir değişle başkalarına hizmetle elde ettikleri gücü yine başkalarına hizmet için ortaya koymaları gerekir.”

Çok iyi bir şifacı olan 28/10’lar bu özelliklerini geçmiş yaşamlarda yaşadıkları olumsuz deneyimlerden dolayı bu yaşamlarında kullanmaktan çekinirler. Toplumda saygın bir konum elde etmek isterler ve pozitifte kaldıklarında genelde bunda başarılı olurlar.

Liderlik etmeyi pek sevmezler. Ancak liderlerin arkasındaki organizatörler onlardır. Çok baskın bir 3. Hayat kulvarı adamı olan Zülfü Livaneli sadece isim ve soyisimle 8 birimlik bir değer almış ve bu çakranın hakkını sonuna kadar vermiştir. Ulusal ve uluslar arası ortaya koyduğu eserler, kitaplar ve filmler yine ulusal ve uluslar arası almış olduğu ödüller onun bu çakranın nimetlerini doyasıya sergilediğini göstermektedir.

Buraya sığdıramayacağım kadar çok değerli özellikleri olan tam adıyla (onunda böyle kullanmasını arzu ederim) Ömer Zülfü Livanelioğlu’nun Numeroloji analizini yaptığımda hayranlığım bin kat daha arttı.

Ruhsal olgunluğu, ürettikleri ve ortaya koyduğu değerler ile ömrünün sağlıklı ve uzun olmasını ve hayatın bizi bir yerlerde karşılaştırıp doyumsuz bir sohbetle bunu taçlandırmasını diliyorum.

Kişisel yaşam analizinizi merak ediyorsanız 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!