Numeroloji

Ernesto Che Guevara Devrimci Bir Yaşamın Numeroloji Analizi

Ernesto Che Guevara 14 Haziran 1928 yılında Arjantin’de dünyaya geldi. Dünya onu kısaca “Che” ya da Che Guevara olarak tanır.
Bugün sizlere bu büyük devrimcinin numeroloji hayat analizini ve yaşam kulvarını kısaca anlatmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde boş çakrasının olmadığını gördüğümüz Che Guevara’nın bu kimliği ile 31/4 yaşam kulvarının gerekliliğini ortaya koymak için burada olduğunu görmekteyiz.
31/4 yaşam kulvarını gerçekleştirmek için bu dünyaya gelenlerin genel özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz.

Bireysel ifade ve duyarlılık sorunlarını hallederek enerjilerini yaratıcı yollarla kararlılık yaratmak üzere ortaya koymayı öğrenmek için buradadırlar. Sarsılmaz bir kendine ve varoluşa güveni oluşturana değin kendi ifade tarzlarını ve üsluplarını girişimci bir zihniyetle, orijinal tasarımlara imza atmak yoluyla, dünyada belirgin bir fark yaratarak, arkalarında anılmalarını sağlayacak sağlam eserler meydana getirmek üzere buradadırlar.

Kısaca hayat amaçlarını özetlediğimiz bu karaktere sahip insanların en büyük özellikleri öldüklerinde kendilerini unutturmayacak bir eser ve yaşam biçimi ortaya koyarak hayatlarını bitirmeye kararlı olmalarıdır. Ernesto Che Guevara’nın hayatına baktığımızda öldükten sonra nerede ise dünya devrimcilerinin sembol ismi olarak unutulmayı bırakın “hit” olmuş bir hayat ortaya koymuştur. Bu da onun yaşam planına uygun yaşadığını göstermektedir.

Hayatlarını yaşarken belli bir statüye ulaşamazlarla ve önemli işlere imza atamazlarsa ruhsal olarak kendilerini rahatlatamazlar. O yüzden statü kazanma istekleri çok ağır basmaktadır. Bu yüzden egolarına yenik düşme olasılıkları kuvvetlidir. Bunun için sanatsal alanlarla ilgilenerek bu duygularını yumuşatmaları onlara iyi gelecektir.

Kelimelerle araları çok iyi olan bu karakter yapısındaki insanlar hoş sohbet ve çok karizmatik fiziksel yapılara sahiptir. Savaş sanatlarına çok düşkün olan bu karakter yapısındaki kişiler bu duygularını sanatsal hobilerle uğraşayarak belli bir düzene sokmayı başarabilirler.

Çok iyi bir lider ve yönetici potansiyeline sahip bu kişilerin bu özelliklerini tek başına değil, etrafı ile istişare ederek kullanmaları onlar açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Bu çıkarımlar sonucunda zaten boş çakrası olmadan dünyaya gelen ve bu kimliğini yaşayan Ernesto Che Guevara ‘nın hayat planına uygun bir yaşam sürdüğünü görmekteyiz. 9 Ekim 1967 yılında Bolivya’da öldürülen Che Guevara yaşadığı hayat ile tüm dünya devrimcilerine örnek olmuş ve onlara idol olmayı başarmıştır.
Saygı ve minnetle..

Kişisel yaşam analizlerinizi öğrenmek için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!