Numeroloji

Rasim Öztekin Tiyatro Dolu Bir Hayatın Numeroloji Analizi

Rasim Öztekin 14.01.1959 yılında İstanbul’da doğdu.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde kendini ifade ve yaşam kulvarı olan 3; moral motivasyon kulvarı olan 7. Çakranın boş olduğunu görüyoruz.

30/3 hayat kulvarını yaşamak için gelen bu karakter yapısındaki insanların en büyük özellikleri kendilerini sanatsal olarak ifade etmedeki ustalıklarıdır.

 Sözcükler, tasarım, dans, enstrüman, dekorasyon, organizasyon, oyunculuk ve hitabet sanatlarının doğuştan ustası olan bu kulvardaki varlıklar, yaratıcı fikirlere sahip olmalarından ve bunları etkileyici bir şekilde sunmayı bildiklerinden dolayı toplumda kabul görürler.

Kendilerini neşeli ve eğlenceli mesleklerde, içe doğan ilhamlarını dışa vurdukça rahat hissederler. Rasim Öztekin doğum tarihinden öğrendiğimiz hayat planına göre kendini ifade etmede sanatsal büyük başarılar sağlamış ve oynadığı oyunlarla bu konuda saygın bir şöhrete kavuşmuştur.

Bu hayat kulvarını yaşamaya gelenlerin en büyük handikabı hobi düzeyinde olsa bile sanatla ilgilenmediklerinde yaşam enerjilerini kaybetmeleridir. Rasim Öztekin bu konuda hayatı boyunca yapmış olduğu doğru hamlelerle bu çukura düşmekten kurtulmuş, tam tersine icra etmiş olduğu sanatla hem değer üretmiş ve hem de kendini üne kavuşturmuştur.

Moral, motivasyon ve değerler hayat kulvarı boş olarak doğan Rasim Öztekin kendini sanatsal ifadelerle var ederek bunun neticesinde Türk Tiyatrosunun en önemli simgelerinden Dümbüllü’nün kavuğunu Ferhan Şensoy’dan devralarak moral motivasyon ve değerler çakrasını onarmış ve tiyatro tarihindeki yerini almıştır.

Bugün kaybettiğimiz değerli sanatçımıza rahmet diliyorum.

Kişisel hayat analizlerinizi merak ediyorsanız 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!