Numeroloji

Türkan Şoray Sinemanın Kraliçesinin Numeroloji Hayat Analizi

Türkan Şoray 28.06.1945 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
35/8 hayat kulvarını yaşamak için burada olan bu karakterlerin yaşam planı özetle şu şekildedir.

Kendilerini en güzel ve sanatsal bir şekilde ama dürüstçe ifade ederek özgürlüklerine ulaşmak isterler. Buradan aldıkları motivasyonla güç ve otorite sahibi olmak onların hayat planıdır.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve vicdan kulvarı olan 4; maliye, para ve bolluk bereket kulvarı olan 8. Çakrası boş olarak dünyaya gelmiştir. Bu hayat yolunu yürümek için burada olan bu kişiler kendilerini, müzik, resim,dans yada sanatsal bir yolla ifade etmek zorundadırlar.

Yaşam yolunun hakkını veren Türkan Şoray kendisini sanatsal yollarla mükemmel bir şekilde ifade etmiş ve Türk Sineması’nın olanaksızlıklar içinde çabaladığı dönemlerde hafızalardan silinmeyecek 200’ün üzerinde filmde başrol oynamıştır.

Buradan hareketle boş olan para, maliye ve bolluk bereket kulvarı olan 8. Çakrasını onarmayı başarmıştır. Bağlanmaktan çok korkan bu kulvarın insanlarının özelliğini birebir hayatında yaşayan Türkan Şoray uzun yıllar bir dargın bir barışık Rüçan Atlı ile ilişki yaşamış, ardından Cihan  Ünal ile birkaç yıl süren bir evlilik gerçekleştirmiştir.

Nihai hedefleri olan bolluk, bereket ve paraya kavuştuklarında bunu kamu yararına ve topluma geri döndürme görevini yerine getirmeleri gerekir. Buna uygun olarak çalışmalar yaparak hayat planını çok doğru yaşayan Türkan Şoray yapmış olduğu toplumsal ve insani çalışmalardan dolayı UNİCEF iyi niyet elçisi seçilmiştir.

Şu söz onun yaşam planına ne kadar uygun yaşadığını göstermektedir.
“Sevgiyle yapılamayacak bir şey yoktur diye düşünüyorum. Gücü sevgiyle birleştirirsek, birçok sorunun üstesinden gelebiliriz”

Türk sinemasının kraliçesi, dudakları, gözleri ve gülüşü ile hafızalardaki yerini canlı tutan güzel sanatçımıza uzun  ve sağlıklı ömürler diliyorum.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!