Numeroloji

Ayşen Gruda Sanat Dolu Bir Hayatın Numeroloji Hayat Hikayesi

Ayşen Gruda 30 Kasım 1945 yılında İstanbul’da doğdu.
Türk Sineması’nın “Domates Güzeli” lakaplı çok değerli bir sanatçısıdır. Evlenmeden önceki soyadı “Erman”dır. Şimdi Ayşen Gruda’nın kısa hayat analizini Numeroloji ile çıkarmaya çalışalım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde İlişkiler ve empati kulvarı olan 2; kendini ifade etme ve yaşam enerjisi kulvarı olan 3; ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6; para, maliye, güç, bolluk, bereket kulvarı olan 8. Çakranın boş olduğu görülmektedir.

Yılmaz Gruda ile yapmış olduğu evlilikle kendini doğru ifade etme ve yaşam enerjisi oluşturma çakrasında ciddi onarımlara sebep olduğu görülmektedir. Çünkü kendini doğru şekilde ifade ederek ve zaten var olan yenilikçi yapısı ve üne kavuşma potansiyelini çok iyi kullanarak boş olan 8. Para ve maliye kulvarını da onardığı görülmektedir.

Aile kulvarının ne yazık ki tamamlanamadığı görülmektedir. Yılmaz Gruda ile yapmış olduğu evlilik ile bir çocuk dünyaya getirerek aile olma yolunda irade gösterilse de boşanmayla neticelenmiştir.

24/6 hayat kulvarını yaşamak için burada bulunan bu karakter yapılarının en büyük sıkıntısı yapmış oldukları en harika işten sonra bile “Daha mükemmel olabilirdi” duygularıdır. Kendilerinden başlayarak çevresindeki her şeyi mükemmelleştirme huylarından vazgeçip var olan tasarımın en mükemmel tasarım olduğunu öğrenmeleri gerekir.

Kusurlarımızı onarmak için aslında dünyaya geldiğimizi kabul ettiklerinde iç dünyalarında sakinleşmeye başlarlar. Çok iyi bir ebeveyn olabilecekleri gibi çocukları üzerinde ciddi baskılar kurarak bıktırabilirler. Bu içlerinde oluşan dengeye bağlıdır.

Kibar, çekici, diplomatik, tutarlı, pratik, sempatik, dirayetli ve güçlü bir inanca sahip olan bu varlıklar nadiren negatife düşerler.

Ayşen Gruda çok zor şartlarda çalışarak ülkemiz için sanat üreten ve hep yüzümüzü güldüren haliyle anımsayacağımız değerli sanatçımıza rahmet diliyorum.

Kişisel analizleriniz için 0533 552 7037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!