Numeroloji

Sadri Alışık (Mehmet Sadrettin) Numeroloji ile Kısa Hayat Analizi

Sadri Alışık (Mehmet Sadrettin Alışık) 5 Mayıs1925 yılında İstanbul’da doğdu.
İsim harfleri ve doğum tarihindeki rakam kombinasyonlarına baktığımızda 1,2,3,4, ve 5. Hayat kulvarı çakralarını mükemmel ve dengeli bir şekilde doldurduğunu görmekteyiz.

Aile, ata, evlilik, huzur ve sükünet kulvarı olan 6 ve inanç, moral motivasyon, tefekkür ve analiz kulvarı molan 7. Çakrası boş olarak dünyaya geldiğini görüyoruz. Özellikle 7. Çakranın çukuruna düştüğü görülen sanatçının kendine moral motivasyon yaratma ve zorluklar karşısında direnç göstermede zorlandığını görüyoruz.

Bu hayatında Sadri (Sadrettin) kimliği ile işbirliği ve uyumlanma sorunlarını hallederek, korku ve mükemmeliyetçilik yanılsamasından kurtulup, maddi refah ve gücü deneyimlemek üzere bulunmaktadır. Yani boş olan kulvarlarını bu yolu takip ederek doldurmaya karar vermiştir. Bu kişiler öncelikle başkalarının duygu ve düşüncelerine gereken değer ve önemi verip, sonra kendi iç huzur ve dengelerini kurarak, bolluk ve bereketi açma yolunda çalışırlar.

Aile
Aile, ata ve evlilik kulvarı olan 6. Çakrası boş olarak doğmasına rağmen yapılan analizde bunu halletmekte kararlı olduğu görülen sanatçı Neriman Esen isimli bir sanatçı ile evlilik denemesi yaparak bunda başarısız olsa da, daha sonra Çolpan İlhan ile kurduğu yuvada mutluluğu ve huzuru yakalamış ve dünyaya gelen çocukları ile örnek bir aile yaşantısı ortaya koyarak bu karma borcunu kapatmıştır.

7. kulvarın çukuruna düşmesine rağmen oluşna huzur ve mutluluk ortamı ile kazancında bolluk bereket oluşturmayı başarmıştır. 7. Kulvarın yarattığı nhandikapla Yeşilçam’ın krize girdiği dönemlerde plak çıkarmak da dahil bazı arayışlara girerek bolluk bereket oluşturmakta zorlansa da bu konuyu da hallettiği görülmektedir.

Karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle 1995 yılında 69 yaşında kaybettiğimiz Sadri Alışık’a yaratmış olduğu karakterler ve sanatımıza kattığı değerler için teşekkürm ediyor ve rahmet diliyoruz.
Kişisel hayat analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!