Numeroloji

Mustafa Kemal Atatürk ‘ün Numeroloji Hayat Analizi

Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selanik’te doğdu.
Gün ve ay olarak doğum tarihini bilmediğimiz için doğum tarihi analizini bırakırsak isim ve soyisim üzerinden onun hayatının numeroloji analizini yapmaya çalışalım.

İsim ve soyisim rakamsal değerlerini yerlerine yerleştirdiğimizde 7. Ve 8. Hayat kulvarlarının boş olduğunu görmekteyiz. Buradan hareketle izlemiş olduğu hayat yolunda bunları nasıl onardığını göstermeye çalışalım.

Atatürk’ün tam isminin sesli harf değerlerini yerlerine yerleştirdiğimizde onun tam bir idealist tip olan 11 (indigo enerjisi) ve yeniliklere açık 5. Kulvar karakterlerini taşıdığını görüyoruz.
Bu kişiler   gördüğü ve bildiği güzellikleri paylaşmak ister. İdealler doğrultusunda yaşar ve onlardan taviz vermez. Herkesin kendi tanrı kavramını, kendi çabasıyla oluşturmasını ister, dayatılmasından hoşlanmaz. Her zaman evrenselcidir. Mustafa Kemal Atatürk’ün isminin sessiz harflerinin rakam değerlerini yerleştirdiğimizde onun mutfağının 19 olduğunu görürüz. Tek başına kaldığında iç ve dış etkilerin tesirinde kalmadan olmak istediği yerdir orası. Onun herkes tarafından görülmesini istemediği fonunda 19 vardır. O varlığın ve birliğin farkına varmış geldiğinde tam farkına varmış olmasa da bir görev için burada olduğunu bilen bir ruhtur.

Komutan ve Lider

Komutan ve lider özellikleri çok kuvvetli olarak doğan Atatürk’ün bu özelliğini isminin harflerinin tamamının rakamsal değerlerini topladığımızda görüyoruz. Atatürk’ün karakter yapısına en uygun meslek yöneticilik, liderlik ve komutanlık gibi mesleklerLiderlik ve komutanlık görevlerinde yetkilerini durmadan etrafı ile paylaşarak yüksek olan ego çukuruna düşmekten kendini korumayı başarmış ve bunun gereği olarak almış olduğu bütün kararları tek başına almayarak daha savaş halinde iken meclisi oluşturarak çok büyük bir hamle yapmıştır.

Aslında boş olan 8. Çakrasını liderlik ve komutanlıktan aldığı enerji ve kurduğu devletin başına geçerek onarmaya başlamış ve buradan elde ettiği gücü yine paylaşarak devam ettirmiştir. Bolluk ve bereket, kazanılan güç nereden elde edildi ise obu para ve gücün oraya geri döndürülmesi bolluk ve bereketi çoğaltacak ev devamını sağlayacaktır. Atatürk’ün bunu çok iyi başardığını görmekteyiz.

Kısaca Mustafa Kemal Atatürk 11 ve 19 kulvarını aynı anda bünyesinde taşıyan tekamül basamaklarında ustalaşmış bir ruhtur. Farkındalığı yüksek, yüksek bilince sahip aynı zamanda görev bilinci oluşmuş bir ruhtur.

1. Çakranın negatifine düştüğü tek alan bağımlık konusudur ve o alanda sigara ve içki ile bunu yaşadığını görmekteyiz.

Geniş analizini yaptığımızda sayfalarda bilgi ve donanımına ulaşma imkanımız olan Atatürk’ün kısa analizini burada bitirmek istiyorum.

Sizde kendi kişisel hayat analizinizi öğrenmek istiyorsanız 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!