Numeroloji

İndira Gandhi Hindistanlı Bir Siyasetçinin Numeroloji Hayat Analizi

İndira Gandhi ’nin tam adı İndira Priyadarşini Gandhi’dir. 19.11.1917 tarihinde hindistanda doğdu. İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde insan ilişkileri kulvarı 2; kendini ifade etme kulvarı 3; ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6. Çakrasının boş olduğu görülmektedir.

30/3 hayat kulvarını takip etmek için burada olan bu kişiler; bireysel ifade ve duyarlılıkta ustalaşarak, aldıkları ilhamlar doğrultusunda, sezgilerine dayalı bir yaşam sürmeyi öğrenmek için buradadırlar. Sözcükler, tasarım, dans, enstrüman, dekorasyon, organizasyon, oyunculuk ve hitabet sanatlarının doğuştan ustası olan bu kulvardaki varlıklar, yaratıcı fikirlere sahip olmalarından ve bunları etkileyici bir şekilde sunmayı bildiklerinden dolayı toplumda kabul görürler. Kendilerini neşeli ve eğlenceli mesleklerde, içe doğan ilhamlarını dışa vurdukça rahat hissederler.

Hayat planından anlaşılacağı üzere aslında boş molan kendini ifade etme ve duyarlılık kulvarını yapmış olduğu meslek gereği siyasetle uğraşarak doldurmuş ve bu konuda kitleleri ikna edecek bir ustalığa kavuşmuştur.

Siyasi yaşamında bazı zamanlarda partisini ve makamını korumak için empati ve insan ilşkilerinde negatife düştüğü görülmüştür. Kendi hayat hikayelerini yarattıklarında kendilerini rahatlatacak bu kulvarın insanlarına en güzel örnek İndira Gandhi’dir. Kendi hayat hikayesini gerçekten ortaya koyan bir ömür sürmüştür.

Eğer neşeyi ve eğlenceyi kaybederlerse savaşçı ve agresif tarafları ortaya çıkacaktır. Olayları ve insanları kontrol etme, askeri emir komuta zinciri ile iş halletme güdüleri her an patlak verebilirİndira Gandhi’nin hayatında bu negatif tabloyu sıklıkla gördüğümüz zamanlar olmuştur.

Bu hayat kulvarındaki insanların tek korunağı müzik ve kendilerini sanatsal ifade etmelerinden geçmektedir. İndira Gandhi çok baskın 1 ve 9 karakterine sahiptir. Hedeflerine giderken sabır ve sebat duygusu en belirgin özelliğidir.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!