Numeroloji

Tarık Akan Gönüllerde Taht Kuran Sanatçımızın Numeroloji Analizi

Tarık Akan 13 Aralık 1949 yılında İstanbul’da doğdu. Tam adı Tarık Tahsin Üregül’dür. Tarık Akan beyazperdede kullandığı ismidir.
16 Eylül 2016 yılında kaybettiğimiz değerli sanatçımızın hayat analizini yapmaya çalışacağım.

30/3 yaşam kulvarını yaşamak için gelen bu karakter yapısındaki insanların genel karakteristik özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz.
Bireysel ifade konusunda ustalaşmak, üstün bir duyarlılık kazanarak aldıkları ilhamları sözcükleri kullanmadaki ustalıkları ile birleştirerek yaratıcı fikirler oluşturup ortaya bir eser koymak ve bununla toplumda kabul görmek üzere buradadırlar.

Sözcükler, tasarım, dans, enstrüman, dekorasyon, organizasyon, oyunculuk ve hitabet sanatlarının doğuştan ustasıdırlar. Rahmetli sanatçımız Tarık Akan’ın hayatına baktığımızda yaşam planına uygun olarak ortaya çok değerli eserler bırakıp bununla toplumda değer gören ve çok sevilen bir kişilik ve karakter oluşturmayı başarmıştır.

Yaratıcı fikirleri engellerle karşılaşıp bunu ortaya koyamadıklarında nefes kalitelerinde düşüş oluşur ve diyafram bölgesindeki enerji akacak yer bulamadığında bu sefer ağızlarını meşgul edecek sigara ve tütün ürünleri türevi bağımlıklarla uğraşırlar.

Hayatlarındaki her türlü bolluk ve bereketi yaşam enerjileri ile oluştururlar. Para, bolluk, bereket neşeleri ve yaşam enerjilerinin gücüne göre onlara akmaya başlar. Bu anlamda çok para kazanan ve yüksek standartta yaşam sürebildikleri gibi, meteliğe kurşun atan bir yaşam içinde de kalabilirler. Bu tamamen onların neşesine ve yaşam enerjisine bağlıdır.

3. hayat kulvarındaki aşırı ısrarları onların 6. aile kulvarını açmak ve onu halletmek için bir çaba olduğundan dengede kalabilmeleri için müzik onlar için bulunmaz bir nimettir. Ne kadar çok eğlenirlerse o oranda bolluk, bereket ve refah oluştururlar.
Eğlence ve neşelerini kaybettiklerinde ve bu çok uzun süre devam ettiğinde özellikle nefes (solunum) sistemlerinde ciddi rahatsızlıklar oluştururlar.

Türk Sinemasının yakışıklı Ferit’i olarak gönüllerde taht kurduğu gibi sosyal içerikli muhteşem filmlerle de gönüllerde taht kuran unutulmaz sanatçımıza rahmet diliyorum.

Kişisel yaşam analizinizi merak ediyorsanız 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!