Numeroloji

Aşık Veysel Şatıroğlu ‘nun (Büyük Ozanın) Numeroloji Hayat Analizi

Aşık Veysel Şatıroğlu 25 Ekim 1894 tarihinde Sivas’ın Şarkışla ilçesinde doğdu. Uzun ince bir yoldayım, Benim sadık yarim kara topraktır gibi yüzlerce esere can vermiş ozanımızın ölüm yıldönümü nedeniyle hayat analizini yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sadece güç, para, bolluk bereket çakrası boş olan ozanımızın diğer çakraları dolu görünmektedir. Yaşamış olduğu hayat zaten ondaki olgun ruhu gözler önüne sermişti.

Aşık tip dediğimiz karşısındakinin duygularına önem veren, empati duygusu gelişmiş ana karakter yapısına sahip Aşık Veysel Şatıroğlu aynı zamanda tam 19 ana karakter yapısına sahiptir. Önceki hayatlarından birinde muhtemelen birkaç tanesinde hakikate ulaşmak için bir üstada talip olmuş ve o geleneğin kabul törenlerinden geçerek inisiye olmuştur. Yazılı olmayan ilahi yasaları özümsemiş ve hayatının her alanına dahil etmiştir. Dünyaya bir vazifeyi gerçekleştirmek için geldiğinin farkındadır.

Hayat planı olarak 30/3 hayat planını gerçekleştirmek için burada olan bu karakter yapısına sahip kişilerin genel özellikleri şunlardır. Sözcükler, tasarım, dans, enstrüman, dekorasyon, organizasyon, oyunculuk ve hitabet sanatlarının doğuştan ustası olan bu kulvardaki varlıklar, yaratıcı fikirlere sahip olmalarından ve bunları etkileyici bir şekilde sunmayı bildiklerinden dolayı toplumda kabul görürler. Kendilerini neşeli ve eğlenceli mesleklerde, içe doğan ilhamlarını dışa vurdukça rahat hissederler.

Bu özelliklerin tamamını Aşık Veysel’de görmekteyiz. Kendini ifade etme yolunda müziği seçen ozanımız toplumda kendini kabul ettirmeyi başarmış ve unutulmaz kült değerler arasına girmiştir.

Kendi hayatlarının bir sanat eseri olduğunun farkına vardıklarında sanatsal ifadeleri konusunda devleşen bu şahısların en büyük handikapları yaratıcı enerjilerini ortaya koyamadıklarında içlerien kapanmaları ve 3. Çakranın çukuruna düşmeleridir. Aşık veysel’in yaşamış olduğu hayatı göz önüne aldığımızda yaratıcı enerjisini müzik ile birleştirerek adeta kendini devleştirmiştir.

Bu hayat kulvarındaki insanların en büyük enerji kaynağı müziktir. Onları bağımlılık çukuruna düşmekten dengesiz gelgit yaşayan ruhsal çöküntüden müzik kurtaracaktır. Baktığımızda zaten olgun bir ruh olduğunu gördüğümüz Aşık Veysel hayat planına uygun olarak müziği seçmiş ve bu handikapları yaşamaktan kurtulmuştur. Ya da yaşamış olsa bile bunlardan yakasını kurtarmayı müzik sayesinde başarmıştır.

Maddi olanakları ne kadar enerjik ve neşeli olduklarına bağlıdır. Neşeleri oranında maddi refaha kavuşurlar. Değerli ozanımızın bu hayata gelirken tek boş kulvarı olan bolluk, bereket, güç ve para çakrası olan 8. Çakrasını da doldurarak bu hayatı terk ettiğine canı gönülden inanıyorum.

Ölüm yıldönümü vesilesi ile kendisine rahmet diliyorum. Saygı ve minnetle…

Kişisel yaşam analizinizi merak ediyorsanız 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!