Numeroloji

Selahattin Demirtaş ‘ın Kısa Numeroloji Yaşam Analizi

Selahattin Demirtaş 10 Nisan 1973 yılında Elazığ’da doğdu. Türk siyasi hayatında bazı kesimler tarafından çok sevilen ve bazı kesimler tarafından nefret edilen bir isim.
T.C Cumhurbaşkanlığına aday olmuş olmasına rağmen şu an cezaevinde bulunmaktadır. Biz sadece onun Numerolojisi ile ilgileneceğiz.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde kendini doğru ifade etme ve yaşam enerjisi kulvarı olan 3, sevgi ve idrak kulvarı olan 6, inançlar, maneviyat, moral ve motivasyon kulvarı olan 7. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz.

Çok üstün bir liderlik özelliği, yaratım enerjisi mevcut. Sabırlı bir insan ve aynı zamanda yeniliklere açık ve özgürlükçü bir karakter. Evrensellik ilkelerine yatkın ve hayat kulvarının gerekliliğini yerine getirirse bilge bir ruha sahip.

25/7

25/7 hayat kulvarının gerekliliklerini yerine getirmek için bu dünyaya gelmiş olan Selahattin Demirtaş’ın genel karakteristik özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz. işbirliği ve uyumlanma kapasitelerini, özgürlük ve keşfetme meraklarıyla birleştirerek deneyimledikleri bir maneviyatın getirdiği güven duygusunu yaşamak üzere buraya gelmişlerdir. Birbirlerine zıt birkaç etkiye aynı anda maruz kaldıklarından dolayı, bazen aşırı sosyal, başkalarına karşı ilgili ve sevecen, bazen ise yanlış anlaşılma korkusuyla içe kapanık ve alıngan bir karaktere bürünebilirler.

Verme ve alma arasındaki, kabul ve red arasındaki, düşünce ve duygular arasındaki ve en önemlisi kendi ihtiyaçları ve başkalarının ihtiyaçları arasındaki dengeyi sağlamak için öncelikle kendi iç çelişkilerini ve uyumsuzluklarını çözmelidirler.

Olayların her iki yönünü görme kapasiteleri mevcuttur. Bu yüzden bir mahkemede hem davacıyı, hem de davalıyı savunarak her ikisinin de hakkını teslim eden bir yapıları vardır. Bu özelliklerinden dolayı hayatlarında sorunlar hiç eksik olmaz.

Yaşamlarındaki en büyük arayış mutlak özgürlüktür. Olaylar ve insanlar arasında köprü olmayı başardıklarında ve buradan elde ettikleri manevi güçle ruhsal aydınlanmalarını gerçekleştirebilirlerse dengeye kavuşurlar ve masal dünyasında yaşamayı bırakırlar. Gerçek özgürlüğün ruhsal aydınlanmadan geçtiğini ve varlıklar arasında köprü olmanın özgürlüğün yolunu aydınlatan ışık olduğunu fark ettiklerinde dengeye ve huzura kavuşurlar.

Selahattin Demirtaş için sessizlik, meditasyon ve ruhsallaşma bulunmaz nimetlerdendir. Yaşam planını gerçekleştirirken bazen başımıza gelen olumsuzlukların aslında bizim gelişmemiz için hizmet ettiğini fark ederiz. Bu anlamda kendi içine kapanma, ruhsallaşma, kendi ile baş başa kalma yolu ile ruhuna dokunacak ve huzura kavuşacaktır.

Analitik bir zekaya sahiptir ve bitip tükenmek bilmeyen merakları vardır. Meraklı oldukları konularla durmadan soru sorarak onun aslına ermek isterler. Bir şeyin gerçeğini öğrenmek onlar için olmazsa olmazlardandır. Pozitifte olduklarında sevecen, dost canlısı ve cana yakın; negatifte olduklarında ise içe kapanık, şüpheci ve sorgulayan kişiliğe bürünürler.

Kişisel yaşam analizlerinizi öğrenmek istiyorsanız 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!