Numeroloji

Scarlett Johansson Gözler Önünde Bir Hayatın Numeroloji Analizi

Scarlett Johansson 22.101984 yılında ABD’de doğdu. Tam adı Scarlett Ingrid Johansson’dur.
Dünya sinemasının son yıllarda yetiştirdiği en önemli rollerin altından kalkarak BAFTA ödülüne sahip olmuş önemli bir oyuncudur.

Şimdi bugüzel oyuncunun Numeroloji hayat analizini yapmaya çalışayım.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde 19 karakterine sahip önemli bir karma olduğunu görüyoruz. Ayrıca baskın bir 1. Çarka doluluğu yaşayarak lider özelliklerine sahip ben ve yaratım enerjisine sahip olduğunu görüyoruz.

Sadece ruhsal dünyamızı organize eden, tefekkür, derin düşünce ve inançlarda net olma kulvarı olan 7. Çakrası boş olan sanatçı bu hayata 27/9 hayat kulvarında varlığını ortaya koymak için geldiğini görüyoruz.27/9 hayat kulvarını yaşamak için burada olanlaruyumlanma ve alma verme dengesi konularında çalışarak, evrensel yasaların farkında olmanın getirdiği güven duygusundan beslenip, diğer insanların kendi manevi içsel doğum süreçlerine yardımcı olmak üzere burada bulunmaktadırlar.

Bu karakter yapısındaki insanlarverme ve alma arasındaki, kabul ve red arasındaki, düşünce ve duygular arasındaki ve en önemlisi kendi ihtiyaçları ve başkalarının ihtiyaçları arasındaki dengeyi sağlamak için öncelikle kendi iç dünyalarındaki kararsızlıkları aşmalıdırlar.

Kendileri ifade etmeleri engellendiğinde rahim ve karın bölgelerinde kanser oluşturma riskleri vardır. O yüzden kendilerini çok net ve açık bir ifade ifade etmenin yolunu bulmalıdırlar.

Bir 19 olan Scarlett Johansson geçmiş yaşamlarda yaşamış olduğu inisiye ile ilgili ruhsal görevini yerine getirmek ve ruhsal huzurunu yakalamak zorundadır. Bu nedenle ruhuyla bağlantıya geçmediği müddetçe huzuru yakalayamaz. O yüzden 7. Çakrasını doldurmak için buna ihtiyacı vardır.

Meditasyon bu karakter yapısına uygun en önemli etkinliktir. Tefekkür, içsel yolculuk ve tefekkür onların kendileri ile buluşmasını sağlayacaktır.

Kişisel analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!