Numeroloji

Engin Akyürek Başarılı Oyuncunun Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Engin Akyürek 12.10.1981 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Erzincanlıdır. Çok genç yaşta olmasına rağmen büyük projelere imza atmış değerli bir sanatçımız olan Engin Akyürek ‘in kısa yaşam analizini yapmaya karar verdim.
Bu hafta İnstagram’da değerli insan Ayşe Arman ile yapmış olduğu röportaj ile kalbimdeki yerini birkez daha sağlamlaştıran Akyürek’in kısa yaşam analizine geçelim.

Çok iyi bir 5 karakterine sahip. Yenilikçi ve özgürlükçü. Yeniliklere açık olduğu müddetçe devamlı ilerleyecek. Ayrıca Engin ismini içeren harflerle tam bir İndigo. İdealist bir karakter. Her zaman evrensel çareler sunar ve etrafını dostlarını gözetmekten keyif alır. Özgür bir inanç dünyasına sahiptir. Çok büyük bir iç dayanıklılığa ve kendini adam potansiyeline sahiptir. İnsanları ve dünyayı tanımakta zorlansa da kocaman bir yüreği vardır.

23/5

23/5 hayat kulvarını gerçekleştirmek için bu kimliği ile dünyaya gelen En gin Akyürek’in hayat planını şu şekilde özetleyebiliriz.

Başkalarının duygu ve düşüncelerine önem verme, uyumlanma, uzlaşma ve anaçlık gibi özveri gerektiren konuları çalışırlar.

Zihinsel merakları kuvvetli olan, çabuk kavrayan ve hızlı öğrenen bu varlıklar genellikle becerikli olduklarından dolayı yenilikleri hızlıca tüketerek kronik can sıkılmasından muzdariptirler. Bütün dünyayı gezip tozsalar, her türlü seyahat ve macerayı deneyimleseler bile içlerinde sürekli alarm veren “eksik bir şey” var duygusundan kurtulamazlar.

Sabır ve sebat konularında handikap yaşamaları muhtemeldir. Bir çok şeyi aynı anda yapma itilimleri sebebi ile enerjilerini çoğu zaman boşa harcarlar. Sabretmenin çalışılan konu üzerindeki bütün etapları atlamadan tek tek geçmek olduğunu öğrendiklerinde enerjilerini boşa harcamaktan kurtulurlar.

Bilinç altlarında kendilerini maddi dünyadan soyutlama ihtiyacı hissederler. Çok yardımsever bir ruha sahiptirler. Empati duyguları çok gelişmiştir. Kendilerini ifade etmekte ve yaşam enerjisi oluşturmakta zorlanmazlar. Ancak yukarıda söylediğim gibi bir çok işi aynı anda yapma huyları enerjilerini boşa harcamalarına sebep olur. Sabır, sebat kulvarı olan 4, sevgi ve idrak çakrası olan 6, para, bolluk ve bereket, kariyer kulvarı olan 8. Çakrası boş olarak dünyaya gelmesine rağmen yeniliklere açık olması ve doğru zamanda doğru hamleler ve doğru projeler ile para bolluk ve bereket çakrasını doldurduğu görülmektedir.
Uzun ve yorucu filme ve dizi çekimlerinde sabır ve sebat konusunda da kendini ileriye götürdüğünü gördüğümüz sanatçımızın para, konusunda yine de kendisine dikkat etmesini tavsiye ederiz.

Çok kısa bir zaman olmasına sanatseverlere kendini karakteri ve usta oyunculuğu ile kendiniğ sevdiren Engin Akyürek’e sanat hayatında ve yaşam kulvarını gerçekleştirmede başarılar diliyorum.

Kişisel analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!