Numeroloji

Ruby Nell Bridges Irkçılığa Karşı Çocuk Yaşta Dik Duran Bir Yaşam

Ruby Nell Bridges 08.10.1954 yılında Amerika’da doğdu. Daha ilkokul yıllarında hayatı ırkçılık ile mücadeleyle başladı. Beyazların okulunda okumaya hak kazanan 4 çocuktan biriydi. Diğerlerinin aileleri çocuklarını okula bile göndermeye cesaret edemedi. O ve annesi yılmadan mücadele etti.

Günlerce içindeki ölü figürü ile daha çocukken onu ölümle tehdit eden ırkçılara Ruby Nell Bridges “Tanrım onları affet, onlar gerçeği bilmiyorlar. Onların yanında da ol” diye dua edecek kadar yaşam amacına uygun bir hayat sürmeye çalıştı.

2-8-10 yaşam kulvarını yürüyen bu karakterler yaratıcı enerjilerini maddi başarı kazanma uğrunda kullanmak, sezgisel yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunmak için buradadırlar. Başkalarına hizmet ederek sahip oldukları maddi ve manevi gücü yine başkalarına hizmet için ortaya koymaları gerekir.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerleştirdiğimizde ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6. Bolluk ve bereket kulvarı olan 8. Çakrasının boş olduğu görülmektedir. Yapmış olduğu evlilik ve kocasından aldığı soyadı ile evlilik ve bolluk, bereket kulvarını onarmaya başlamıştır.

Ruby Nell Bridges topluma hizmet ederek kazandığı maddi ve manevi ne varsa kurduğu vakıf ve verdiği konferanslarla yine topluma hizmet için geri döndürmeyi başarmış ve hayat planına uygun davranmıştır.

Çocukluğunda ortaya koymuş olduğu ırkçılığa karşı sağlam duruşu ona uluslar arası ün sağlamış ve tüm dünya tarafından tanınmıştır.
Hala ABD’de toplumdan kazandıklarını yine topluma geri döndürmeye çalışan bir hayat sürdürmeye devam etmektedir.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 552 7037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!