Numeroloji

Angelina Jolie Farklı Renkleri İle Bir Hayatın Numerolojik Analizi

Angelina Jolie 4 Haziran 1975 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde doğdu. Doğum tarihini ve isim harflerinin rakamsal kombinasyonlarını yerleştirdiğimizde kendisinin 3-2-5 hayat kulvarını izlemek için buradadır. İfade ve Duyarlılık kulvarından oluşturacağı yüksek enerji ile  ve İşbirliği ve Denge oluşturup buradan yapacağı sıçrama ile Özgürlük ve Keşif kulvarını deneyimlemek için buradadır.

Bu hayat kulvarını takip eden kişiler duygusal dürüstlük ve işbirliği ile ilgili sorunlarını aşarak, deneyim çeşitliliği yoluyla, gerçek içsel özgürlüğü keşfetmek için burada bulunmaktadırlar.

Bu hayat kulvarında olanlar zevk ve sefalarının peşinden koşarak gizli bir sahte özgürlük yaratma yanılgısına düşebilirler. Bunun içinde bu kulvarın insanının en sağlam durması gereken şifreli kelimenin “denge” olduğunu söyleyebiliriz.

Voight

Kullanmadığı “Voight” ile ilişkiler ve empati, bolluk, bereket çakrasında zorlansa da, bu handikaplarını özellikle evrensel ölçekte yapmış olduğu insani yardım çalışmaları ile onarmaya çalışmış ve insan ilişkileri ve empati konusunda tam not almıştır.

Angeline Jolie gerek doğurmuş olduğu biyolojik çocuklarına ve gerekse evlatlık edindiği çocuklarla ve yapmış olduğu evliliklerle aile kulvarını doldurmada zorluk yaşamıştır. Yapmış olduğu evliliklerde tam bir istikrar ve huzur sağlayamamıştır.

Aynı zamanda biseksüel olduğunu da açıklayan sanatçı bir kadın hayranı ile yaşamış olduğu aşkını da kamuoyundan saklamamıştır. Aslında tüm bu handikapları 4. Çakrası olan sabır ve sebat kulvarının çökmesinden dolayı yaşamıştır.

Evrensel değerler ve hizmet konularında çok başarılı olan Angeline Jolie, kazancından bolluk ve bereket oluşturmayı başarmış ve bunun konforunu meslek hayatında, özel hayatında ve ruhsal dünyasında yaşamıştır. Hem yönetmen, hem oyuncu hem de dünyaca tanınan bir aktirist olan sanatçı çarka kulvarında en büyük ustalığı olan yeniliklere açık olma, ün ve şöhret kulvarını çok iyi değerlendirmiştir.

Genel bir değerlendirme yaptığımızda aile; sabır ve sebat kulvarlarını tam olarak yaşama da zorlansa da kendini gerçekleştirme, kendini ifade etme ve yaşam enerjisi oluşturma, yeniliklere açık olmak ve yeni şeyler keşfetmekten hoşlanma, kendine moral motivasyon oluşturacak inançlara sahip olma, bolluk, bereket, para ve evrensel değerler ve hizmet yaratma da başarılı olduğu görülmektedir.

Kişisel analizleriniz için 0 533 552 70 37 numaralı telefondan baba ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!