Numeroloji

Eva Peron Beyazperdeye ve Müzikallere Konu Olmuş Efsane Bir Hayat

Eva Peron ya da efsane hayatı tiyatro ve beyazperdeye uyarlanmış adıyla “Evita” tam adı María Eva Duarte de Perón   07 mayıs 1919 tarihinde Arjantin’de meydana geldi.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam mombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde ana karakter olarak İdealist bir karaktere sahip olduğunu görüyoruz. 3-2-5 yaşam kulvarını takip ederek duygusal dürüstlük ve işbirliği ile sorunlarını hallederek, içsel özgürlüklerini keşfetmek için buraya gelirler.

Etkisi altında bulunduğu üçüncü çakranın etkisi ile geniş halk kitlelerine hitap etme ve onları örgütleme gibi konularda çok başarılı olmuştur. Gerek oyunculuğu ve gerekse siyasi yaşamında bu özelliğini çok iyi kullanmış ve halk kitleleri üzerinde etkili olmuştur.

Kocasının ülke yönetiminde olduğu süre içinde işçilerin örgütlenmeleri ve işçi hakları için ciddi çalışmalar yapmıştır. Bu hayat deneyimi için dünyaya gelenler için söyleyebileceğimiz tek şey “özgürlük” kelimesidir. Özgürlüğü haz ve eğlence olarak düşündüklerinde enerjilerini yok ederler, ruhsal genişleme ve ruhsal tatmin duygusu olarak kullandıklarında yaşam amaçlarına hizmet ederler.

Eva Peron

Eva Peron özgürlük duygusunu diğer insanların yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların haklarını kullanmasına  katkı vermek için kullanmıştır. Serüvenci bir yapıya sahip olan bu karakterlerin tek sorunu ürettikleri yenilikleri çok çabuk tüketme eğilimleridir. Bu duruma düşerlerse üretkenlikleri azalarak yaşam amaçlarından uzaklaşırlar.

Eva Peron çalkantılı geçen hayatına rağmen ideallerinden vazgeçmemiş ve kısa ömründe dillere destan bir hayat sürmüştür. Hayatı filmlere ve müzikallere konu olmuştur. Eşinin iktidarı döneminde kadınlara seçme ve seçilme hakkını kazandırmak için mücadele etti ve bunu başardı. Yenilikleri tüketmek yerine yeni şeyleri durmadan harekete geçiren bir hayat sürdü.

Kurmuş olduğu vakıf ile kimsesiz, fakir ve kul kadınlar için sığınma evleri açtı. Yaşam planları gereği büro ortamında çalışmak yerine kendini özgür hissedeceği ortamlarda çalışmayı seven Eva Peron hep halk ile ve halkın sorunları ile meşgul olmuştur.  

Boş olan 8. Hayat kulvarını doldurmayı başarmış ve edindiği bolluk, bereket ve serveti diğerleri ile paylaşmayı başarmıştır. Sistemden aldığını sisteme geri döndürerek burada çok güzel bir döngü oluşturmuştur.

Oluşturduğu yaşam hikayesi ile unutulmayacak bir hayat planını başarı ile bitirmiştir.

Kişisel yaşam analizleriniz için: 0533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.
                                             

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!