Numeroloji

Aleyna Tilki Numeroloji ile Hayatının Kısacık Analizi

Aleyna Tilki 28.03.2000 tarihinde doğdu.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve vicdan duygularımızı kontrol eden hayat kulvarımız olan 4; aile, ata ve evlilik hayat kulvarımız olan 6; maliye, para bolluk, bereket kulvarımız olan 8. Çakrası boş olarak dünyaya gelmiştir.

15/6 hayat planını uygulamak için hayata merhaba diyen Aleyna Tilki’nin yaşam planı şöyle. Yaratıcılık ve Cesaret göstererek oluşturduğu yaşam enerjisi ile özgürlük, keşfetme, ünlü olup tanınma etaplarını deneyimleyerek sevgi ve idrak noktasına ulaşmaları gerekmektedir.

Yani; 15/6 hayat yolunda olanlar yaratıcı enerjilerini özgürce ifade etmek ile ortak idealler uğruna adamak arasında bir denge kurmayı öğrenmek üzere buradadırlar.

Hayat planına baktığımızda sabır ve sebat konularında sıkıntıları olduğu görülen sanatçı çıkmış olduğu yolda ilerlemesini devam ettirebilmesi için yolun bütün etaplarını adım adım takip etmek zorundadır.

Kendi ailesini oluşturmada ya da oluştursa dahi devam ettirmede zorlanacağı görülen Aleyna Tilki’nin bu kulvarı doldurabilmesi ve hayat planından çıkarabilmesi için bir şey uğruna adanmak ile bir şeyi kullanmak arasındaki dengeyi yakalaması gerekmektedir.

5. Hayat kulvarından aldığı güçle parasal konuları şimdilik hallettiği görülse de parasından bolluk ve bereket oluşturmada zorlanmaması için para konusunda da dengeyi oluşturması gerekir. Aksi takdirde kazandığı para geldiği gibi gidecek ve ileri ki yıllarda para konusunda sıkıntılar yaşayabilecektir.

Aslında devrimci bir ruha sahip olan bu kulvarın insanları adalet duygusunun ciddi savunucularıdır. İdealist devrimciler genelde bu hayat kulvarının içinden çıkar. Bu karakter yapısına sahip olan kişiler yıkıp onu yeniden yapmakta ustadırlar.

4. Hayat kulvarı olan sabır ve sebat çakrasını sağlam bir temele oturttuğunda hayatında her şey düzelmeye başlayacaktır. Zaten huzurlu bir yuvanın sorumluluğunu taşımaya meyilli bu karakterlerin ilk yapacağı çalışma sabır ve sebat konusunu halletmek olacaktır.  

Detaylı kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 552 7037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!