Numeroloji

Sabiha Gökçen (Dünya’nın İlk Kadın Savaş Pilotu) Numeroloji Analizi

Sabiha Gökçen 22 Mart 1913 yılında Bursa’da doğdu.
Dünyanın ilk kadın savaş uçağı pilotu ünvanına sahiptir.

İsim soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve biz kavramını ifade eden 4. Yaşam kulvarı olan çakrası boş olarak dünyaya gelmiştir. Onun ötesinde dengeli bir karakter yapısına sahip olduğu görülmektedir.

2-1 ve 3 yaşam kulvarını takip etmesi gereken bu kişiler¸ yaratıcılık, liderlik, insiyatif alma kapasitelerini başkalarıyla işbirliği içerisinde ortaya çıkarmak için burada bulunurlar. Onları bekleyen en büyük açmaz bu süreci takip ederken yaşayacakları güvensizlik duygusu ve kararsızlık ya da cesaretlerinin kırılacağı senaryolardır.

Sabiha Gökçen aynı negatif açmazın içine düşmüş manevi kızkardeşi Zehra’nın ölümünü bahane ederek hedeflerinden uzaklaşmış, içine kapanmış ve kabuğuna çekilmiştir. Atatürk’ün ona verdiği moral ve motivasyonla tekrar ayağa kalkmayı bilmiş havacılık kariyerine kaldığı yerden devam etmeyi başarmıştır.

Bağımsızlık ve işbirliği arasında denge oluşturmakta zorlanan bu karakter yapısını, yapmış olduğu iş gereği başkaları ile işbirliği içinde yürütmek zorunda olduğu için tedavi etmiş, uçak kullanırken bağımsız tek başına yönetme iradesi ile bu dengeyi sağlamıştır.

Boğaz ve karın bölgelerine dikkat etmesi gereken bu hayat yolcuları gibi Sabiha Gökçen’de eğitimini yarıda keserek Heybeliada ve Viyana’da tedavi görerek aynı bölgelerden hastalığa yakalanmıştır.

Ünlü olma, kendini ifade etme, liderlik ve yaratıcılık, aile ve evlilik, moral motivasyon ve inanç, bolluk bereket yaratma ve evrensel hizmet konularında çok başarılı bir yaşamı olmuştur. İnsan ilişkileri ve empati konusunda zorlanan bir hayat sürmüştür.

Kişisel analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.  

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!