Numeroloji

Müslüm Gürses Ölüm Yıldönümünde Numeroloji Hayat Analizi

Müslüm Gürses 05.07.1953 yılında doğdu. Asıl adı Müslüm Akbaştır.
Yine isimlerin ve harflerin hayatımızda ne kadar önemi olduğunu göstermesi ve bugün ölüm yıldönümü olduğu için değerli sanatçımızın hayat analizini yapmaya karar verdim.

Müslüm Akbaş olarak doğum tarihi, isim ve soyismini kulvarlarına yerleştirdiğimizde 4. Hayat kulvarından sonra 9’uncu hayat kulvarı dahil hepsinin boş olduğunu görüyoruz. Sanat hayatına atıldıktan sonra almış olduğu “Gürses” soyadı onun yeniliklere açık olma, kendini doğru ifade ederek üne ve şöhrete kavuşma kulvarı olan 5; İnanç, moral motivasyon ve maneviyat kulvarı olan 7; merhamet, evrensel hizmet, hizmet ederek elde ettiği gücü ve ünü kazancı diğer insanlara hizmete dönüştürme kulvarı olan 9. Çakrasını onardığını görüyoruz.

Çok zor bir hayat hikayesi olmasına rağmen ve kendini doğru ifade edecek bütün olumsuz şartları yaşamasına rağmen kendini hep ifade etmeye çalışmış ve ruhuna iyi gelecek bir sanat dalını tercih ederek oradan üne kavuşmayı başarmış ve böylece boş olan 8. Çakrasını da onarmaya başlamıştır.

Elinde kelimeleri ustaca kullanmaktan başka sermayesi olmayan bu Müslüm Gürses geçirdiği kazada bu yeteneği üzerinde ciddi bir darbe almış olsa da kelimeler üzerinde hakimiyet kurarak ayakta kalmayı başarmıştır. Müthiş bir empati yeteneği olan sanatçı, sanatı dışında kendini doğru ifade etme konusunda zorlansa da, insanlarla kurduğu empati neticesinde sevilmiş, takdir görmüş ve saygı duyulmuştur.

Aslında doğuştan boş olan yeniliklere açık olma bilincimizi ifade eden 5. Çakrasını oluşturduğu sanat dalında uzun yıllar arabesk dalında takılı bıraksa da daha sonra kendini bu alanda yeni tarzlara açarak pop, rock gibi denemeler ile onarmış ve bunu da halkın yadırgamadan benimsemesini sağlamıştır.

Ata, aile ve evlilik

Boş olan ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6. Çakrası boş olarak doğan Müslüm Gürses’in babası ile arası hiçbir zaman iyi olmamış hatta babası gibi olmamak için insanüstü bir gayret sarf etmiştir. Kendisi gibi sanatçı olan Muhterem Nur ile ilişkisinde bazı travma ve sorunlar yaşasa da bu ilişkiyi devam ettirmeyi başararak 6. Çakrasını onarmaya çalışmıştır. Evlat sahibi olamayan Müslüm Gürses “Baba” lakabı ile zaten çok iyi olan empati ve insan ilişkileri çakrası olan 2. Çakrasına ciddi bir destek almıştır.

Toparladığımızda 33/6 hayata kulvarını takip etmek için gelen bu karakter yapılarının ellerindeki tek sermayeleri kelimelerdir. Söz sanatını ustalığa çeviren ve milyonları ardından sürüklemeyi başaran ve zor yaşamına rağmen hayatta tutunmayı başaran değerli sanatçımızı saygı ve minnetle anıyorum.

Kişisel hayat analizinizi öğrenmek için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!