Numeroloji

Angela Merkel ‘in Bir Terazi Gibi Dengeli Hayatının Numerolojik Analizi

Angela Merkel 17.07.1954 yılında Almanya’nın o zaman Doğu Almanya olarak bilinen bölümünde dünyaya geldi. İsim, soyisim ve doğum tarihi rakamlarının kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde dengeli bir kişiliğe sahip olduğunu görüyoruz.
Hayatın bütün kulvarlarında dengeyi tutturduğunu, göze batmayan ama hayatın tadını da alan bir kişiliğe sahip olduğunu görüyoruz.

Asıl adı Angela Dorothea Kasner, ilk evliliğinden dolayı kullandığı bilinen adı Merkel.
Bu yaşamında 3-4-7 hayat kulvarını deneyimlemek için burada olan Merkel’in en belirgin özelliği yeniliklere açık ve yenilikleri keşfetmekten keyif alan bir yapıya sahip olması. Her şeyi yeterince ve gösterişten uzak yaşamayı tasarlayarak, sahip olduğu gücü ve maddiyatı insanların gözünün içine sokmadan keyifli ama sade bir hayat oluşturmayı başarmıştır.

Yapmış olduğu ikinci evliliği uyumlu bir şekilde devam ettirerek bu kulvarda da istikrarı sağlamıştır. Parası ve iktidarı ile bolluk bereket yaratmayı başarmış, hem kendisini, hem de ülkesinin vatandaşlarına bu bolluk ve bereketi paylaştırmayı başarmıştır. Makam, para ve güç olgusunun tamamını elinde uzun süre bulundurmasına rağmen bunları şahsi ihtirasları için kullanmamış, tam tersine bunlardan kendisine denge yaratmayı başarmıştır.

Duygularını değişik ifade biçimleriyle dışa vurmak yoluyla, gücünü sabır ve sebat sürecinden alan, sağlam temellere dayalı bir maneviyat inşa etmek ve bunun getirdiği güven duygusunu deneyimlemek için burada olan bu karakter, yapısını oluşturmakta ve buradan bir denge meydana getirmekte başarılı olmuştur.

Deneyimleyeceği 4. Çakranın en belirgin özelliği olarak başladığı bir işi sonuna kadar takip etme öğretisini başarı ile yerine getirmiş ve buradan aldığı kuvvetle sağlam bir inanç, moral motivasyon ve güven duygusunu oluşturmayı başarmıştır.

Angele Merkel Karakterini incelediğimizde denge, güven aklımıza gelmektedir. Kendini ifade etme konularında biraz geri planda kalsa da hayatında oluşturduğu denge ile bu açığı mükemmel bir şekilde kapatmaktadır.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!