Numeroloji

Müjdat Gezen Tiyatro’ya Adanmış Bir Hayatın Numeroloji Analizi

Müjdat Gezen 29 Ekim 1943 yılında İstanbul Fatih’te dünyaya geldi. Tam adı Halit Müjdat Gezen ‘dir.
Türk tiyatrosuna ciddi katkıları ve emekleri olan sahneye koyduğu ve yazdığı bir çok tiyatro eseri olan Müjdat Gezen’inin kişisel Numeroloji analizini kısaca yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sadece sevgi, idrak, aile, evlilik kulvarı olan 6. Çakrasının boş olduğu görülmektedir. Ayrıca Halit ismini kullanmayarak evrensellik çakrasının enerjisinden yararlanmadığını görmekteyiz. Belki de dünyaya açılacak sanatsal kapıları bu kadar üretken olmasına rağmen yakalayamamasının nedenlerinden biri de bu olabilir. 29/11 hayat kulvarını yaşamak için bu kimlikleri dünyaya gelmiş bu insanların genel karakteristik özellikleri nelerdir, bunlara kısaca göz atalım.

29/11

29/11 hayat kulvarını gerçekleştirmek için buraya gelenler yüksek yaratıcılık potansiyellerini, başkalarına koruma, el uzatma, yardım etme, büyütme ve besleme niteliklerini, dokuzuncu çakrayla birleştirip, bütünlük ve bilgelik yolunda tüm insanlığın hizmetine sunmak üzere burada bulunurlar.

Yüksek yaratıcı enerjiye sahip bu kişiler yaratıcı enerjilerini bir yere kanalize edemediklerinde bağımlılıklara saplanıp kalırlar. Bu yüzden yaratıcılık enerjilerini aktive edecek buluşları hayata geçirmek onların olmazsa olmazları olmalıdır.
Müjdat Gezen’in hayatına baktığımızda bu konuda özellikle son 10-15 yıl içinde ciddi yaratıcı projeler gerçekleştirip, bunları hayata geçirerek yaşam planına uygun işler yaptığını görüyoruz.

Açmış olduğu Müjdat Gezen Sanat merkezi ile sanatçı yetiştirerek toplumsal hizmet ve merhamet kulvarında ciddi açılımlar yapmış ve yaşam planına uygun bir tüzel kişiliği kurarak yaşatmayı başarmıştır. Bu kulvarda yaşayan insanların en büyük handikapları yaratıcı enerjilerinin gücü oranında güvensizlik duygusu ile boğuşurlar. Eğer yaratıcılıklarını ortaya koyamayıp güvensizlik çukuruna düşerlerse geçimsiz ve sinirli insanlar haline gelirler.

Çoğunlukla tüm 29/11’lerin, geniş ve güçlü bir auraları bulunur. İlham aldıkları ve bunun heyecanıyla işe koyuldukları zaman, daha az dinlenmeye ihtiyaç duyarak harika eserler ortaya koyarlar. Ortaya koydukları eserlerde ne kadar usta iseler kendilerini baltalamakta da o kadar ustadırlar. Bu yüzden üretmekten ve yeni fikirleri hayata geçirmekten hiçbir zaman geri durmamalılar.

Ruhsal olarak kendilerini iyi hissetmeleri ve huzuru yaşamaları başkaları ile uyumlanarak büyük insanlık ailesine yönelik eserler ortaya koymaları ile mümkündür.

Tiyatro ve sinemamıza çok yetenekli sanatçılar kazandıran Müjdat Gezen ‘e bundan hayatında üretken ve sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!