Numeroloji

Miley Ray Cyrus ‘un Hayatının Numeroloji İle Yapılan Kısa Analizi

Miley Ray Cyrus olarak bilinen sanatçının gerçek adı Destiny Hope Cyrus’dur.
 23.11.1992 yılında doğdu.
İsmin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu gösteren bir kimlik olduğu için bu kişiyi analiz etmeye karar verdim.

Gerçek adı ile dengeli ve hayat kulvarlarının hakkını verecek bir kimlik ile doğmuşken, erken yaşta aldığı Miley Ray Cyrus ismi ile ilişkiler ve empati kulvarı olan 2; aile ve evlilik kulvarı olan 6. Çakrasını boşaltmıştır. Yani bundan sonra kendi ailesini oluşturmaya karar verse bile bunu dengede tutmada zorlanacaktır.

28/10 hayat kulvarını gerçekleştirmek için dünyaya gelen bu bireylerin yaşam amacı;  yaratıcı enerjilerini maddi başarı kazanma uğrunda kullanmak, sezgisel yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunmak için buradadırlar. Oluşturdukları bolluk, bereketi şefkatle bütün insanlığın hayrına ve tekamülüne harcama dersleri vardır. Başkalarına hizmetle elde ettikleri gücü yine başkalarına hizmet için ortaya koymaları gerekir.

Kendi iradelerine sahip çıkıp kontrolü ele alamadıklarında karın bölgesi ve üreme organlarından sorunlar yaşarlar. Yaratıcı özelliklerini ortaya çıkaramayıp engellenirlerse cinselliği bir baskı aracı olarak ya da kötüye kullanma eğilimine düşerler. BU durumda cinselliğin ruhsallığa hizmet eden kutsal bir amaç olduğunu öğrenmeleri gerekir.

Miley Cyrus 8. Çakranın bolluk bereke saltanatına ulaşmış ve bu hedefini gerçekleştirmiştir. Asıl önemli kısmı şimdi onu başkalarına hizmet etmek için kullanmak için şefkat duygusunu harekete geçirmeye kalmıştır.

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.
 

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!