Numeroloji

Deniz Gezmiş 25 Yıla Sığdırılmış Bir Hayatın Numeroloji Analizi

Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 yılında Ankara’da doğdu.
Ömrü siyasal aktivistlik ile geçti. Şimdi bu karakterin yaşam analizini yapmaya çalışalım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde ilişkiler kulvarı olan 2; kendini ifade kulvarı olan 3; ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6. çakrasının boş olduğunu görüyoruz.

25 yıllık ömrüne baktığımızda kendi ailesini oluşturamadan bu çakrası boş olarak ömrünü bitirdiğini ancak ata ailesinden mücadelesine ciddi destekler alarak onarmaya çalıştığını görüyoruz. İlişkiler ve kendisini ifade etme hayat kulvarını yaşamış olduğu mücadele dolu ömründe ciddi şekilde onararak telafi etmeye çalıştığını görüyoruz.

İdamla yargılandığı mahkemede yapmış olduğu savunma kendini ifade etme konusunda ne kadar ileri düzeyde ilerleme kaydettiğini göstermesi açısından önemlidir. Baskın bir yenilikçi karakter. Almış olduğu eğitim Hukuk öğrenimi kendini ifade etme konusunda ruhsal ciddi onarımlara sebep olmuştur. 33/6 hayat kulvarını uygulamak için gelen bu karakterler, duygusal ifade ve kuşku sorunlarının üstesinden gelerek, içinde bulundukları durumun şu andaki mükemmelliğini fark edip, başkalarına ilham veren bir hayat yaşamak için buradadırlar.

Dünyanın sorunları karşısında ya umutlarını yitirirler ya da mücadele ederler. Deniz Gezmiş mücadele etmeyi seçenlerden. Ana karakter olarak kendi dertlerinden daha çok başkalarının dertleri ile ilgilenmeyi seçerler. Baskın bir vicdan yapıları vardır.

Bu karakter yapılarının en büyük özelliği dış dünya ile iç dünyalarını güzelleştirme çabalarında ikisini aynı anda yapmaya çalışmalarıdır. Bu konuda dengeyi yakaladığında mutmain olurlar.

Deniz Gezmiş ’in 25 yıllık kısa ömrüne baktığımızda genel karakteristik özelliklerini ortaya koymuş. Dünyayı güzelleştirme, ona değer katma amaçları olan bu karakter yapısı Deniz Gezmiş karakterinde de önplana çıkmış ve başkalarının hayatını güzelleştirmek için vermiş olduğu hayat mücadelesini canı ile ödeyerek bu hayat planına son noktayı koymuştur.

Saygı ve minnetle…

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!