Numeroloji

Marilyn Monreo Gerçekleşmeyen Bir hayat Hikayesi

Marilyn Monreo 01.06.1926 Amerika Birleşik Devletlerinde doğdu.
Hayat planında işbirliği ve uyumlanma kapasitelerini ortaya çıkararak, bunu özgürlük ve keşfetme meraklarıyla birleştirerek oluşturacakları maneviyat ikliminde huzur bulmak üzere gelmişlerdir.

İki kutuplu bir yapıları vardır. Bazen aşırı sosyal, başkalarına karşı ilgili ve sevecen, bazen ise yanlış anlaşılma korkusuyla içe kapanık ve alıngan bir karakter olurlar.
Yeniliklere açık olma, ünlü ve şöhret olma kapasitesi çok yüksek olarak doğan Monreo bunu komedi filmlerinde aptal sarışın olmayı kabul ederek gerçekleştirmiş, üstelik kendisi bir film şirketi kurarak aptal sarışın kimliğinden kurtularak önemli filmlere imza atmıştır.

İlişkiler ve empati kulvarı olan 2, para, maliye, bolluk bereket kulvarı olan 8. Çakraları boş olarak doğan Marilyn Monreo çok ünlü olmasına rağmen hiçbir zaman çok iyi paralar kazanamamış ve çok düşük sözleşmelerle çalışmıştır.

2, 5 ve 7 kulvarında yaşam planı çizerek gelen bu karakterler öncelikle özgürlüğün dış dünyanın etkisi altında gezip, eğlenmek ve haz peşinde koşmak olarak görmelerinden dolayı gerekli ruhsal tatmine ulaşamadıkları için bağımlılıkları ile boğuşurlar.
Ne yazık ki Marilyn Monreo’da bu girdaptan kurtulamamış ve uyuşturucu, hap, alkol gibi bağımlılıkların girdabında sürüklenmiştir.

İyi ve kötü kavramlarını aynı görebilen ve anlayabilen bu karakterler kendilerine yapılan iyiliğin ve kötülüğün aynı zamanda bunu yapan kişilerin niyetlerinin de farkındadırlar.

Çok büyük şöhrete ulaşarak 5. Yaşam kulvarının hakkını vermesine rağmen buradan bolluk ve bereket oluşturamamış ve boş olarak doğduğu bolluk ve bereket kulvarı olan 8. Çakrasını dolduramamıştır.

Madde bağımlılığı, depresyon ve anksiyete ile boğuşarak yaşayan sanatçı yüksek dozda uyuşturucu alarak daha 36 yaşında iken hayata veda etmiştir. Dolayısı ile gelmiş olduğu hayat planında boş olan ilişkiler ve empati kulvarı, bolluk bereket kulvarı boş olarak gelmiş ve hayat planının gerçekleştiremeden hayata veda etmiştir.

Kişisel analizleriniz için: 0533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!