Numeroloji

Mark Elliot Zuckerberg ‘in Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Mark Ellliot Zuckerberg 14 Mayıs 1984 yılında New York’ta dünyaya geldi. Kurmuş olduğu sosyal medya ağı Facebook ile dünyada şöhrete ve zenginliğe en genç yaşta ulaşan insanlardan biri oldu. Şimdi bu ilginç karakterin yaşam analizini kısaca yapmaya çalışalım.

Mark Ellliot Zuckerberg harflerini yaşam kulvarlarına yerleştirdiğimizde boş çakrasına rastlayamadığımız Zuckerberg aslında bu tablonun sefasını sürüyor desek abartmış olmayız. 32/5 yaşam kulvarını gerçekleştirmek için bu kimliği ile dünyaya gelen Zuckerberg’in ana karakteristik özelliklerine kısaca değinelim.

32/5 yaşam kulvarını gerçekleştirmek için gelen insanlar duygusal dürüstlük ve işbirliği ile ilgili sorunlarını aşarak, deneyim çeşitliliği yoluyla, gerçek içsel özgürlüğü keşfetmek için burada bulunmaktadırlar.Kendilerini doğru ifade ederek artistik tasarımlar ve yaratımlar gerçekleştirerek kendilerini var etmeye çalışırlar.

Buradan yaratacakları özgürlük alanı ile kendi gerçekliklerini var ederler. Dikkat etmeleri gereken tek şey özgürlüğün hazların peşinden koşarak, sorumluluklarını terk ederek sürdürülen bir yaşam şekli olmadığını bilmektir. Aksi takdirde hayat onlara gerçek özgürlüğün ne olduğunu acı tecrübeleri ile onlara öğretecektir.

Yine dikkat etmeleri gereken önemli konulardan biri de bir çok şey ile ilgilenerek enerjilerini dağıtmak yerine tek konuyla ilgilenip bütün enerjilerini ona yönlendirmeleridir. Olağanüstü buluşlarının ve devinmelerinin altında 5. Çakranın özgürlük enerjisinin itilimidir. Asıl özgürlüğün ruhsal tatminden geçtiğini hissederler ve bu yüzden bütün devinmeleri bu ruhsal boyuta kendilerini taşımak içindir.

Rüyalar yolu ile gerçekleştiremedikleri ruhsal astral seyahatleri gerçekleştirirler. Bu yüzden çok rüya görürler. Bu kulvarın insanları ruhsal tatmin yolunu bulamazlarsa bağımlıkların çukuruna düşerler. Esrar, eroin ve uyuşturucu gibi vücudu istemsizce serbest kılan bağımlılıkların girdabına düşerler. Bu yüzden gerçek özgürlüğün ruhsal özgürlük olduğunu ve geçici heves ve tutkuların peşinde zaman öldürmemeleri gerekir.

Eğer söyleyeceklerini içlerine atar ve kendilerini hayat içerisinde engellenmiş ve bastırılmış hissederlerse başta tiroid olmak üzere boğaz hastalıklarına yakalanırlar. Başkalarını suçlamayı bırakıp eylemlerinin ve tercihlerinin getirdiği sorumlulukları üstlenmeleri gerekir. İnsan ilişkilerinin önemli olduğu, bir büro ortamına kapanmadan rahatça sosyalleşecekleri her tür meslekte başarılı olurlar.

Göz önünde olan hayatına baktığımızda yaşam planına uygun bir şekilde yeni ve uygun tasarımlar gerçekleştirerek maddi refah ve bolluk yaratan ve buradan oluşturduğu özgürlük alanı ile ruhsallaşma evresinde sancılar çektiğini görmekteyiz. Çakralardan gelen avantajlı durumunu ruhsallaşma enerjisine harcamayı başardığında hayat planının son basamağını da gerçekleştirmemesi için hiçbir neden yoktur.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!