Numeroloji

Gülseren Budayıcıoğlu ‘nun Kısa Numeroloji Hayat analizi

Gülseren Budayıcıoğlu (Kavas) 1947 yılında Ankara’da doğdu. Son zamanlarda yazmış olduğu kitaplardaki konular ile birçok diziye ilham kaynağı oldu. Psikiyatr, yazar ve sunucudur. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Gülseren Budayıcıoğlu’nun Numeroloji analizini yapmaya karar verdim.

Ne yazık ki değerli yazar ve psikiyatr’ımızın doğum ayı ve gününü bulamadım. O yüzden bu hayata geliş planı hakkında bilgi veremeyeceğim ancak doğum yılına baktığımızda ve ortaya koyduğu bilinen yaşamı ile 30/3 olduğunu tahmin etmekteyim. Yine de bu konuya girmeden elimizdeki verilerle değerli yazar ve psikiyatr’ımızı analiz etmeye çalışacağım.

İsim soyisim ve kızlık soyadı olan Kavas ile yapmış olduğumuz harf ve rakam kombinasyonlarından sevgi ve idrak, aile ve evlilik kulvarı olan 6; Güç, kariyer, para ve bolluk kulvarı olan 8. Çakrasının boş olduğunu görüyoruz. Buradan şunu anlıyoruz. Doğum soyadında sevgi, idrak ve evlilik kulvarı boş olan yazarımız, bunu Budayıcıoğlu soyadı’nın enerjisi ile aktive etmiştir. Ayrıca yine Budayıcıoğlu soyadı ile tanınmış ve kariyerini pekiştirmiş ve bolluk, bereket kanalları bu soyadı ile açılmıştır.

Aslında evlilik soyadında da para, bolluk, bereket, güç, kariyer enerjisi taşımamasına rağmen muhteşem bir hayat planı ile bu kulvarı doldurmayı başarmıştır. Ortaya koyduğu eserler ile kendini sanatsal olarak en doğru şekilde ifade ederek kitlelere ulaşmayı başarmış ve bu hayat kulvarında muhteşem bir enerji yaratarak bolluk, bereket ve çok önemli bir güç oluşturmuştur. Bu da göstermektedir ki insan handikaplarını usta olduğu alanları doğru kullandığında ortadan kaldırabiliyor. Bu anlamda Gülseren hocamızın hayatını çok önemsiyorum.

Kendini yazarak, konuşarak ya da her hangi bir sanatsal yaratım kanalı ile ifade eden kişilerin üçüncü hayat kulvarının çok aktif olduğunu daha önceden belirtmiştim. Hem Psikiyatr hem de yazarlık alanında bu kadar aktif olan bir kişinin hayat planlarının içinde 3 rakamının olmaması mümkün değildir. Kendini sanatsal olarak ifade eden kişilerin meşhur olabilmeleri, kendilerini tanıtabilmeleri ve buradan bolluk ve bereket yaratabilmeleri 5. Hayat kulvarının enerjisine bağlıdır. Dolayısı ile Gülseren Budayıcıoğlu ‘nun 5. Çakrası çok aktif. Bu konuda usta diyebiliriz. Geç de olsa onu kitlelere tanıtan bu kulvar çakrasının aktif olmasından kaynaklanmaktadır.

Yine yazmış olduğu kitaplar ve mesleğini icra ettiği psikiyatr merkezi ile para, bolluk ve bereket, kariyer ve güç çakrası olan 8. Hayat kulvarını da aktif ettiğini görüyoruz. Bu hayat kulvarındaki bolluk ve bereketin devam etmesi için dikkat edilmesi gereken tek bir konu vardır. Bolluk ve bereket ya da güç, kariyer nereden kazanılmışsa orada bu hizmeti geri döndürmek gerekmektedir. Yani merdivenleri çıkarken rastladıklarımıza, merdivenin zirvesini gördüğümüzde geri dönüp el uzatmamız istenmektedir. Bolluk ve bereketin sürekliliğini sağlayan en önemli ilahi kural budur.

Bloğumda örnek olması bakımından bir kitabının tanıtımını yaptığım “Masumlar apartmanı ve Kırmızı oda” dizileri ile kişisel gelişimimde önemli katkıları olan, yazmış olduğu kitaplarını berrak bir su gibi hemen içip kandığımız Gülseren Budayıcıoğlu hocamıza bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve uzun ömürler dilerim.

Kişisel analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!