Numeroloji

Fatih Portakal Ünlü Haber Spikerinin Numeroloji Hayat Analizi

Fatih Portakal 02.02.1968 tarihinde Nazilli’de doğdu. Özellikle Fox Haber’i sunarken bütün Türkiye onu daha çok tanıdı. Fatih Portakal ‘ın hayatını kısaca analiz etmeye çalışalım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve biz duygusunun enerji kulvarı olan 4; Yeniliklere açık olma, sosyalleşme, hayat tecrübesi, ün ve şöhret kulvarı olan 5. Çakrasının boş olduğunu görüyoruz.
26/8 hayat kulvarını yaşamak üzere burada bulunan bu karakter yapısındaki insanların en büyük özellikleri şunlardır.

yaratıcı enerjilerini ortaya koyabilirlerse maddi refaha ulaşırlar. Var olan yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunma görevleri vardır. Kelimelerle arası iyi olan Fatih Portakal aslında haber sunarak hem maddi refaha ulaşmıştı. Bu yeteneğinin gerekliliği olarak kendini kelimelerle ifade ederek diğer insanlarla paylaşabiliyordu.

Haber sunmak aslında onun yaşam planını çok doğru şekilde uyguladığını gösteriyordu. Ancak bu işi bırakarak aslında yeteneğini daha düşük bir platform olan Youtube’de sergilese de aynı doyuma ulaşması mümkün olmayacaktır. Bir başka hayat dersi olarak başkalarına hizmet ederek elde etmiş oldukları refahı yine başkaları ile paylaşmak için burada olan bu karakter yapısındaki insanların en önemli özellikleri elde ettikleri gücü ve refahı başkaları ile paylaşma erdemleridir. Bunu ihmal ederlerse yaşam planını gerçekleştiremezler.

26/8 kulvarını yaşayan insanların elleri şifalıdır. Çoğu bunun farkında değildir. Farkında olanlar ise bunu kullanmak istemez. Bundan önceki karmalarında kendilerine verilen bu gücü kötüye kullandıkları için bu yaşamlarında onu kullanmaktan kaçınırlar.

Lider olmaktan daha çok liderin arkasındaki organizatör olmak onların daha çok hoşuna gider. Engellendikleri zaman en kötü huyları ortaya çıkar. Hemen kendilerini pasifize ederek gözden kaybolmayı tercih ederler. Bu durumda ya çok tembelleşip kabuklarına çekilirler ya da güvensizlik duygusuna teslim olurlar.

      İş hayatında en ince ayrımları kavrayan mükemmel danışmanlar ve yöneticiler olarak çalışırlar. Tam doyuma ulaşmaları ancak muhtaç insanlara yardım edecekleri mesleklerde mümkündür. Kalabalıkları harekete geçirmek ya da bireylere yaşam koçluğu yapmakta doğal bir yetenekleri vardır.

Kendisine seçmiş olduğu şu anki hayatında ve hayat kulvarında başarılar dilerim.

Kişisel analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!