Numeroloji

Ayşe Tolga Güzel Sanatçımızın Kısa Numeroloji Analizi

Ayşe Tolga 09. Haziran 1973 yılında İstanbul’da doğdu. 20’ye yakın dizi ve filmde oynayan özellikle 80’ler dizisinde hayat verdiği Gülden karakteri ile tanınan ve sosyal medyada özellikle İnstagram’da yapmış olduğu canlı yayınlarla insanları bilinçlendirmeye çalışan Ayşe Tolga ‘nın kısa Numeroloji analizini yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde Sabır, sebat, istikrar ve süreci takip kulvarı olan 4. Çakrası, bolluk, bereket, kariyer, güç kulvarı olan 8. Çakrasının, ruh, beden ve zihin bütünlüğü, evrensellik kulvarı olan 9. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz.
Evliliği ile almış olduğu “Eskinazi” soyadı ile 8. Ve 9. Hayat kulvarını aktive ettiği görülmektedir.

35/8 hayat kulvarını gerçekleştirmek için bu kimliği ile dünyaya gelen değerli sanatçımızın genel karakteristik özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz. “Duygu ve düşüncelerini dürüstçe ifade ederek, deneyimlerinde ustalaşıp oradan bağımsızlık elde ederek, para, güç ve otorite sahibi olmak için gelmişlerdir.

Zenginlik ve itibar elde etme güdülerini bastırmadan bir yaşam kurgulamaları gerekir. Aksi takdirde pasif veya saldırgan tavırlar sergilerler. Bunu kabul edip gereğini yaptıklarında ise, gücü akıllıca ve vicdanlarının doğrultusunda yönetmeyi başarırlar.

Kendilerini konuşarak, resim yaparak, şarkı söyleyerek, dans ederek, yazarak, rol yaparak ya da diğer artistik araçlarla ifade etmelidirler. Ortaya çıkardıkları yaratıcılık eylemlerini başka insanlara ulaşmayı başardıklarında doyuma ulaşırlar.

Yaratıcılık enerjileri engellendiğinde nefes alış verişlerinde sıkıntı ve panik atak ve korkularına teslim olma gibi eğilimler gösterirler. En negatif özellikleri negatifte olduklarında kelimeleri bir silah gibi kullanarak muhataplarına derin yaralar açmalarıdır.

Pozitifte olduklarında doyumsuz insanlara dönüşürler. Kendilerini doğru ifade ettiklerinde ve düşüncelerini paylaşacak alanlar bulduğunda gerçek kimliklerine kavuşurlar. En nihayetinde bolluk, bereket ve güce kavuştuklarında ellerindeki gücü ve olanakları kendinden daha güçsüz insanlara ve kamu yararına harcarlarsa yaşam amacını gerçekleştirmiş ve bolluk ve refahın mürüvvetini yaşamaya başlarlar.

Özellikle İnstagram’da çok değerli çalışmalarını takip ettiğim değerli sanatçımız Ayşe Tolga’ya sanat hayatında ve yaşam kulvarında başarılar dilerim.

Kişisel analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!