Numeroloji

Bülent Ecevit Türk Siyaseti’nin Karaoğlanı’nın Numeroloji Analizi

Bülent Ecevit 28 Mayıs 1925 yılında İstanbul’da doğan Bülent Ecevit’in tam adı Mustafa Bülent Ecevit ‘tir.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde Ruhsallık, moral motivasyon ve inançlarda netleşme kulvarı olan 7; güç, para, bolluk bereket kulvarı olan 8. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz.

Soyadının sesli harflerinden dolayı ana kulvar özellikleri itibari ile tam bir 19’dur. Ruhsallık tekamülünde önemli ivmeler kazanmış, bu hayatında bir hizmet için dünyaya geldiğini bilen ancak bu hizmetin ne olduğunun daha farkına varmamış karakter yapısıdır 19.

Varlığı ve birliği özümsemiş, hakikat bilgisine ulaşmış ve bunun için belli belirsiz bunu hayatında yaşamaya başlamış kişilerdir 19’lar. 1 ve 9 arasındaki bütün kulvarların hayat tecrübelerine sahiptirler.

Diğer insanlara bakıldığında daha ağırbaşlı, olabildiğince ruhsal yönleri ağırlıkta yaşamaya meyilli bu karakter yapısındaki insanların en büyük açmazları kendilerinin farkına varamadıklarında dünyadan elini eteğini çekme, inziva hayatını özleme, maddiyata bir türlü uyum sağlayamama gibi negatif özelliklerini ortaya çıkarırlar.

Hayat kulvarı olarak 32/5 hayat kulvarı yaşamak için burada olan bu karakter yapısına uygun kişilerin en büyük özelliklerinden birisi de hitabet ustası olmalarıdır. Yazarlık, şairlik gibi yönleri ağır basarken kelimelerle araları çok iyidir. Bülent Ecevit’in hitabet gücü yadsınamaz ancak yazmasının konuşmasından daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Zihinsel merakları kuvvetli olan, çabuk kavrayan ve hızlı öğrenen bu varlıklar genellikle becerikli olduklarından dolayı yeniliklere çabul adapte olurlar ancak çabuk bıkarlar. Hayatları boyunca yaptıkları işlerde “Bunun bir yerinde bir eksiklik var” duygusundan kendilerini kurtaramazlar.

Türk siyaseti hayatında önemli bir yeri olan Bülent Ecevit’e rahmet diliyorum.

Kişisel hayat analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!