Numeroloji

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’nın Safiyesi’nin Numeroloji Analizi

Ezgi Mola 29.03.1983 yılında İstanbul’da doğdu. Tam adı Mercan Ezgi Mola’dır.
Oyunculuğuna hayran olduğum ve her Salı akşamı Masumlar Apartmanı dizisinde keyifle izlediğim Ezgi Mola ’nın Numeroloji hayat analizini yapmaya çalışacağım.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde insan ilişkileri ve empati, denge kulvarı olan 2. Çakrası boş olan sanatçımıza genel olarak baktığımızda dengeli bir yaşamı olduğunu görüyoruz. Yapmış olduğu meslek gereği BKM ve Müjdat Gezen Sanat merkezi’nde oyunculuk dersleri alırken ve film setlerinde kişilerle olan ilişkileriyle boş olan 2. Çakrasını onardığını düşünmekteyim.

35/8 hayat kulvarını yaşamak için burada bulunan Ezgi Mola ¸ duygu ve düşüncelerini dürüstçe ifade etmeyi öğrenip, bağımsızlığını elde ederek, güç ve otorite sahibi olmak için burada bulunmaktadır. Zenginlik ve itibar elde etme güdülerini bastırmak yerine gereğini yaptıklarında gücü akıllıca ve vicdanlarının doğrultusunda yönetmeyi başarırlar.

Kendilerini illa ki sanatsal bir şekilde ifade etmek zorunda olan bu karakter yapısındaki insanlar bunu topluma ulaştırdıklarında rahatlar ve kendilerini bulurlar. Ezgi Mola’nın hayat planına uygun olarak bunu gerçekleştirdiğini görebiliyoruz.

Yaratıcı enerjileri engellendiğinde nefes kaliteleri ve nefes alışverişleri dengesiz olacağından panik atak türü rahatsızlıklar yaşayabilirler. O yüzden yaratıcı enerjilerini serbestçe ortaya koymalıdırlar. O zaman şu an oynadığı roldeki gibi devleşir ve ulaşılmaz bir noktaya çıkarlar.

Bağlanma sorunları olan bu karakter yapısındaki insanların yeni olan her şeye duydukları meraktan dolayı bazen daldan dala konan, ne istediğini bilmeyen kişilik yapıları ortaya çıkabilir.

En nihayetinde sahip oldukları maddi refahı ve gücü toplumsal hizmete döndürdüklerinde yaşam gayelerinin zirvesine ulaşırlar. Burada müthiş bir ruhsal tatmin yaşarlar. Gerek meslek hayatında gerekse maddi konularında kendilerinden güçsüz insanlara el uzatmayı ve nimetleri akıllıca paylaşmayı unutmamalıdırlar.

Genel olarak yaşam amacına uygun yaşadığını düşündüğümüz Ezgi Mola’ya sanat hayatında ve hayat kulvarında başarılar dilerim.

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!