Numeroloji

Adriana Lima Dünyaca Ünlü Mankenin Numeroloji Hayat Analizi

Adriana Lima 12.06.1981 yılında Brezilya’da doğdu. Tam adı Adriana Francesca Lima’dır.
Daha doğar doğmaz boş olan 8. Çakranın handikaplarını yaşayarak fakir ve yoksul bir ailede dünyaya geldi.
Ayrıca moral motivasyon, ruhsallık ve inanç çakrası olan 7; ve insan ilişkileri ve empati çakrası olan 2. Çakrası boştur.

Çok kuvvetli bir lider tip ve aynı zamanda İndigo enerjisi taşıyan 11’dir. Kendini ifade etme ve yaşam enerjisi kulvarı olan 3. Aynı zamanda yeniliklere açık ve ün, şöhret çakrası olan 5. Çakrası çok dolu olan ünlü manken bu çakralardan aldığı kuvvetle para, maliye, bolluk, bereket ve güç çakrası olan 8. Çakrayı doldurmuş ve bu çakranın saltanatını sürmeye başlamıştır.

Zaten hayat planı olarak 28/10 yaşam planını gerçekleştirmek için dünyaya gelen Adriana Lima ’nın bu dünyada gerçekleştirmesi gereken görevini şu şekilde özetleyebiliriz. Yaratıcı enerjilerini maddi başarı kazanma uğrunda kullanmak, sezgisel yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunmak için buradadırlar.

 Oluşturdukları bolluk, bereket ve dünya hakimiyetini şefkatle bütün insanlığın hayrına ve tekamülüne harcama dersleri vardır. Diğer bir deyişle ikinci çakranın niteliklerini ortaya çıkararak, sekizinci çakranın saltanatına ulaşmayı hedeflerler. Ancak başkalarına hizmetle elde ettikleri gücü yine başkalarına hizmet için ortaya koymaları gerekir.

Farkında olsun ya da olmasınlar 28/10 hayat planı ile dünyaya gelenlerin elleri şifalıdır. Tam bir şifacıdırlar. Bundan önceki hayatlarında kendilerine verilen bu gücü kötüye kullandıklarından dolayı bu güçlerini bu hayatlarında kullanmaktan korkarlar.

Hayat planının içinde ulaşmış olduğu gücü ve saltanatı başkalarının hizmetine kullanma erdemini gerçekleştirdiğinde ve insan ilişkilerinde empatiyi öne çıkarıp denge sağladığında hayat planını gerçekleştirmiş olacaktır.

Ülkemizde de tanınan ve televizyon programlarına konuk olan ünlü manken hala dünya üzerinde popülerliğini devam ettirmektedir.

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!