Numeroloji

Emin Çölaşan Duayen Gazetecinin (Kısa) Numeroloji Hayat Analizi

Emin Çölaşan 14 Mart 1942 yılında Ankara’da doğdu. Tam adı Mustafa Emin Çölaşan’dır.
Türkiye’nin önemli gazetecilerinden biri olan ve şu an Sözcü Gazetesinde başyazarlık yapan Emin Çölaşan ‘ın Numeroloji hayat analizini yapmaya karar verdim.

İsim soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde maneviyat ve güven, ruhsallık kulvarı olan 7. Bolluk, bereket ve maliye kulvarı olan 8. Çakrasının boş olduğu görülmektedir. 24/6 hayat planını gerçekleştirmek için bu dünyaya gelen Emin Çölaşan ‘ın genel karakteristik özellikleri şunlardır.

Ana karakter olarak altıncı kulvar (Ebeveyn Tip) insanı olan Emin Çölaşan aile değerleri, huzur, sükunet, sorumluluk, farkındalık, denge kişisidir. Mükemmeliyetçilik vizyonundan vazgeçip şu an olmakta olan tasarımın kendisi ve dünya için en doğrusu olduğuna karar verdiğinde ruhsal dengeye kavuşur.

24/6

24/6 hayat kulvarını gerçekleştirmek için burada bulunan kişiler özetle şunları gerçekleştirmek için bu kimlikleri ile dünyada vardırlar.
“İş birliği ve uyumlanmanın sınırlarını çizerek, alma ve verme arasındaki dengeyi sabır ve sebatla kurup, ideallerine ulaşma yolunda mükemmeliyetçiliği bırakmayı öğrenmek üzere buradadırlar. Öncelikle kendilerinden başlayıp çevresindekileri ve bütün dünyayı daha iyiye doğru dönüştürmeye çalışmayı bırakarak, olduğu gibi kabul etmekte zorlanırlar. Sürekli olarak yapılması ve söylenmesi gereken şeylerin kaygısını duyup pişmanlık ve suçluluk duygusuna kapılmaya eğilimlidirler.”

İşlerine sabır ev sebatla bağlı olduklarından dolayı hangi işi yaparlarsa yapsınlar “daha iyisi olabilirdi” duygusundan kurtulamazlar. Oysa kusurlarımızın değerli olduğunu ve zaten onları düzeltmek için burada olduğumuzu hiç unutmamaları gerekir.

Kararlı, mücadeleden vazgeçmeyen ve zorluklar karşısında yılmayan bu varlıkların hizmet etme güdüleri, verimsiz ilişkiler veya yanlış kariyerlerde ısrar etmeleri sonucunu doğurur. Bu yüzden sevdiği işleri yapmaları gerekir. Sevmediği işlerde çalışmak onların verdiği mücadele de boşa kürek çekmelerine neden olur.

Kendi niteliklerini takdir etmeye ve özgüvenlerini sağlamlaştırmaya ihtiyaç duyarlar. Hiçbir adımı atlamadan, bütün detayları hesaba katarak, planlı ve programlı iş yapmayı severler. Olayları, kişileri ve durumları idealize etme huylarını bırakmazlarsa acı çekecekleri kesindir. Sağlıklı ve sağlam bir vücut yapısına sahip insanlardır. Ancak yürüdükleri yoldan emin olmadıklarında ve kuşkuculuklarını terk etmediklerinde bacaklarında sorun yaşarlar. Aile ve değerler onlar için vazgeçilmez unsurlardır. Çok iyi bir ebeveyn olmak isterler.

Mustafa Emin Çölaşan kendi iç dünyasına çekildiğinde tam bir 19. Bu dünyaya bir hizmet için geldiğini ancak bunun ne olduğunun farkında olmayan kişilerden… Sessiz bir 22 olan Emin Çölaşan’a hayat kulvarını gerçekleştirmede tüm içtenliğimle başarılar dilerim. Özel bir insan olduğunu bilmesini ve farkında olmasını diliyorum.

Her sabah yazılarını okuyarak güne başladığım bu değerli yazarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum.


Kişisel hayat analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!