Numeroloji

Burcu Biricik “Fatma” Karakteri İle Çok Konuşulan Sanatçının Hayat Analizi

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Daha önceden çok önemli film ve dizilerde yer almasına rağmen son zamanlarda oynadığı Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Fatma rolleri ile muhteşem bir çıkış yakaladı.

Bu yüzden bu güzel Burcu Biricik ‘i herkesin tanıması amacıyla Numeroloji analizini yapmaya karar verdim.
İsim ve soyisim harf benzerliği dolayısı ile belli hayat kulvarında çok başarılı ancak adet yaşam kulvarı boş. Bu yüzden çok zor bir hayat yaşadığını tahmin etmekteyim. İnsan ilişkileri, empati ve denge konusunda çok başarılı olan sanatçımız, sanatsal olarak kendini ifade edecek bir yol bulduğu için aslında zor geçmesi muhtemel hayatını rahatlattığını söyleyebilirim.

Hayatını da sahnede oynanan bir rol olarak kurgulayabilirse bu kendisine çok büyük katkı sağlayacaktır. Ben olma, kendini gerçekleştirme ve yaratım kulvarı olan 1, Sabır, sebat ve istikrar kulvarı olan 4, yenilikler ve özgürlük kulvarı olan 5, sevgi ve idrak kulvarı olan 6, ruhsallaşma, moral ve motivasyon kulvarı olan 7, para bolluk ve bereket, kariyer kulvarı olan 8. Çakraları boş olan sanatçımızın hayatın rüzgarının önünde savrulmaması için evrensel düşünce ve hizmet anlaşyışından ayrılmadan, insan ilişkileri ve empati noktasında kendini tüketerek değil de, terazi gibi dengeleyerek bir hayat kurguladığında ve kendisini ifade etmekten vazgeçmediğinde gerekli pozitif katkıyı oluşturacaktır.

Bu analiz eline geçer mi bilemeyeceğim ancak kesinlikle ek bir isim almasını kendisine tavsiye ederim. Yapmış olduğu evlilik neticesinde almış olduğu “Yetkin” soyadı ona yenilikler ve özgürlük çakrasını ve moral motivasyon çakrasını etkinleştirmesine katkı yapmıştır.

36/9

36/9 hayat planını gerçekleştirmek için bu kimliği ile gelen sanatçımızın 3 çakranın konusu olan kendini sanatsal ifade etme şeklini bulduğunu ve yerine getirdiğini görmekteyiz. 3. Çakranın aslında 6. Sevgi idrak ve evlilik çakrasını harekete geçirmek için çalışıldığı düşünüldüğünde mükemmeliyetçilik tutkusundan vazgeçerek kendisini şu an olan her şeyin en doğru şey olduğu noktasına çekmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yetersizlik duygusu ve eleştiriye tahammülsüzlük gibi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Hayatlarının finalinde bilgelik dolu yapıları ile başkalarına örnek olacak bir hayata geçiş yapabilirlerse huzuru ve dengeyi yakalarlar. Sahip oldukları bütün yetenekleri ve güçleri paylaşmaktan geri durmayan bu karakter yapısındaki insanların pozitifte kaldıklarında ruhsal olarak el uzatıp halledemeyecekleri hiçbir konu olmayacaktır. Derin suçluluk duygularını terk edip, kendilerini özellikle zihinlerini yavaşlatmaları gerekir. Bunun için meditasyon onlar için bulunmaz bir nimettir ve ekmek su gibi hayatlarının bir parçası olmalıdır.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!