Numeroloji

Muharrem İnce ‘nin Karakter Yapısı ve Kısa Numeroloji Analizi

Muharrem İnce CHP’den Yalova milletvekilliği yapmış ve son cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP’den aday olmuş ve önemli bir oy almıştır. Bugün internet sitelerinde Muharrem İnce ‘nin “Memleket Partisi’ni kurduğuna dair haberleri okuyunca yarınlarımızı etkileme olanağı olan bu kişinin Numeroloji hayat analizini yapmaya karar verdim. Kurduğu partinin logosunu ve amblemini çok yaratıcı bulduğumu ifade etmek isterim.

Farkında mıdır bilmiyorum ancak ruhsal olarak çok donanımlı bir insan Muharrem İnce.
İnsan ilişkileri ve empati aynı zamanda, ilişkilerinde dengeye önem verdiğinde, sevgi göstermede koşulsuz davrandığında ve moral motivasyonunu yüksek tutacak konularla meşgul olup inançlar konusunda söylem ve eylemleri arasında birliktelik oluşturduğunda çok önemli işler yapabilecek bir karakter.

Doğum tarihi analizine göre tam bir 11. Yeniliklere açık ve liderlik kumaşı var. İnsanların kendi Tanrı kavramlarını kendilerinin oluşturmasından yana ve bu konuda yapılan dayatmalara karşı birisi.
Yüksek yaratıcılık potansiyelini bencilce harcamayıp başkaları ile paylaşarak ve başkalarını büyütmek ve onlara örnek olmak noktasında kullanırsa yeniliklere açık yapısı ile başaramayacağı hiçbir şey yok.

Orijinal fikirler üretmede ve yeni şeyler bulmada üzerlerine yoktur. Ancak bencilliğe düştüklerinde kendilerini yok ettikleri gibi enerjilerini de boşa harcarlar. Karınaltı ve bel bölgelerine çok dikkat etmeleri gerekir. Ne zaman bu tür rahatsızlık yaşarlarsa bencilce ve yanlış işler yaptıklarını anlamaları gerekir ve hemen geri adım atarak onu düzeltip paylaşımcı karakterlerine geri dönmeleri gerekir.

Büyük olasılıklı bu kulvarın insanları zor bir çocukluk dönemi geçirmişlerdir. İnsan ilişkilerinde bencillikten kurtulup, kavga etmeyi bırakıp yeni fikirler ve yaratımlarla yeni bir vizyon ile bunu paylaşmayı başarabildiklerinde kendileri ile beraber etrafındaki insanları da büyütürler. Yararlı amaçlara hizmet etme, kendini belli bir konuya adama ve dünyada bir fark yaratma konusundaki samimi arzuları vardır ve bu engellenmediği müddetçe çok başarılı olurlar.
İki tarafı keskin bıçak gibidirler.
Kendileri ile beraber başkalarını var etme kapasiteleri olduğu gibi, kendi kendilerini yok etme potansiyelleri çok kuvvetlidir. Bunu belirleyen üzerlerinden akıp geçmekte olan çok kuvvetli yaratım enerjisinden dolayıdır. Bencilleştiklerinde kendilerini yok ederlerken, paylaşımcı olduklarında kendileri ile beraber başkalarını da büyütürler.

Çok güçlü bir yaşam enerjileri ve auraları vardır. İlhamlarının peşine düştüklerinde yorulmak nedir bilmeden çalışma kapasitesine ve hedefe odaklanma yeteneğine sahiptirler. Ruhsal tatmine ulaşmaları ve pozitif yönde ilerlemeleri ancak başkalarıyla iş birliği yaparak, büyük insanlık ailesine hizmet ederken ortaya bir ürün koymalarıyla mümkündür. Aldıkları ilhamlar doğrultusunda ilerledikçe karizmaları artar.

Negatife düştüklerinde ise tartışmaya açık, çekilmez ve buhran yaratan kişilere dönüşebilirler. Duygusal dünyalarında dengeyi yakalayabilmeleri ancak orijinal bir yaratım gerçekleştirip bunu toplumsal bir kazanca dönüştürdüklerinde gerçekleşir. 11 karakteri ile liderlik özelliğini ortaya koyarken, 29 karakteri ile paylaşımcılığını ve yaratımını toplum yararına kanalize etmeyi başarmalıdır. Bunu gerçekleştirmek için buradadır.

Soyadının harflerinden 22 olan Muharrem İnce aslında var olan bütün özellikleri bünyesinde toplamış ruhsal ve fiziksel bütün donanımlara sahiptir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra çok ciddi olarak eleştirdiğim ve hala çok büyük hata yaptığına inandığım Muharrem İnce’nin bu sefer aynı hataları yapmamasını temenni ediyor yaşam planını gerçekleştirmede kendisine başarılar diliyorum.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!