Numeroloji

Muhteşem Bir Karakter Özge Özpirinçci ‘nin Numeroloji Analizi

Bugün sizlere muhteşem bir karakterden bahsedeceğim Özge Özpirinçci ve onun yaşam analizini yapmaya çalışacağım. Duruşundaki asaletten farklı bir insan olduğunu fark ediyordum ama karşıma bu kadar muhteşem bir insan çıkacağını düşünmemiştim.

Dopdolu bir insan.

Şimdi bu güzel insanın yaşam analizini yapmaya çalışacağım.
İsminin sesli harflerinden tam bir 11 yani İndigo. Soyadının sesli harfleri ile 33 enerjisine sahip.
Ayrıca doğum tarihi rakam kombinasyonlarına baktığımızda da 29/11 hayat kulvarını gerçekleştirmek için buraya gelmiş. Şimdi bu güzel insanı olabildiğince sizlere bambaşka bir yerden tanıtmaya çalışayım.

“Kadın”

“Kadın” dizisi ile dikkatimi çekti ilk önce. Her Türk insanında olduğu gibi bende dizi falan izlenmem sadece “belgesel” izlerim! 🙂
Kadın dizisini izlemeye devam ettikçe ondaki ruhsal farkındalığı ve yüzündeki naifliği ve ağırbaşlılığı hissetmeye başladım. Numeroloji öğrendikten sonra ha bugün ha yarın derken aklımdan çıktı gitti. Numeroloji hocam ile yaptığımız sohbette artık onun yaşam analizini kısaca yapmam gerektiğine karar verdim.

Üzerinden çok büyük enerjiler geçen bir insan Özge Özpirinçci. Onu doğru yerlere kanalize edemediğinde yorulacak bir karakter. Ondan önce idealist bir insan olduğunu söylemeliyim. 1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu… Gördüğü ve bildiği bütün güzellikleri paylaşmak ister bu karakterler. Kimsenin Tanrı inancına karışmaz. Herkesin Tanrı kavramını kendisinin oluşturmasını ister.

Becerikli değilmiş gibi görünür ama çok beceriklidir. Her zaman evrensel bakış açısına sahiptir. İdeallerini ve dostlarını gözetir. Büyük bir dayanıklılığa ve kendini adama potansiyeline sahiptir.  Soyadının sesli harflerini analiz ettiğimizde 33 enerjisine sahip. Bu enerji çok yüksek bir enerjidir ve tanımı yoktur. Bu enerjiye Numeroloji’de peygamber enerjisi denir.

Yaşam Planı

Yaşam planı olarak bu hayatında 29/11 hayat planını gerçekleştirmek için burada Özge Özpirinçci.
Bu hayat planı ile dünyaya gelen kişileryüksek yaratıcılık potansiyellerini, ikinci çakradan başlayarak başkalarına bakma, büyütme ve besleme niteliklerini, dokuzuncu çakrayla birleştirip, bütünlük ve bilgelik yolunda tüm insanlığın hizmetine sunmak üzere burada bulunurlar. Öncelikle kendilerini besleyip büyüttükten sonra bunu başkalarına yöneltmeleri gerekir. Bunu yapmazlarsa çok verici olacaklarından bu sefer de yorulup tamamen kendilerini kapatabilirler.

Sen demeyi aşıp, siz demeyi öğrenmesi gereken 29/11’ler, karışık duygularla boğuşmayı ve onları ait olduğu yerlere yerleştirmeyi öğrenir. Merhamet, affetme, hümanizm ve sentez niteliklerinin geliştirilmesi gerekirken bunları kimseye yaranma içgüdüsü olmadan gerçekleştirmeleri gerekir.

Yaratıcılık

Yaratıcılık dendiğinde bu kulvarın insanları akla gelir. Çoğunlukla tüm 29/11’lerin, geniş ve güçlü bir auraları bulunur. İlham aldıkları ve bunun heyecanıyla işe koyuldukları zaman, daha az dinlenmeye ihtiyaç duyarak harika eserler ortaya koyarlar. İki ucu keskin kılıca benzerler; hem hayra yöneldiklerinde, hem de kendi kendilerini baltalamada eşdeğer kudretleri vardır.

Yüksek auraları sayesinde çok tehlikeli kazalardan sıyrık almadan kurtulabilirler. Pozitifte olduklarında yaşam enerjileri ve auraları, yaratım kudretleri olağanüstü düzeydedir. Duygusal anlamda dengeye kavuşabilmeleri için yaratıcılıklarını gerçekleştirmeleri gerekir. Yaratıcılık enerjisine sahip 11’i, 29’un paylaşımcılığı ile birleştirdiklerinde toplumsal projelerin aranılan isimleri olurlar ve bu konuda çok başarılı işlere imza atarlar.

Ufak tefek handikapları ile muhteşem bir kumaşa sahip Özge Özpirinçci’ye sağlıklı ve uzun ömürler ve sanat hayatında başarılar diliyorum.

Kişisel analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.


İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!