Numeroloji

Mehmet Tekeci ‘nin Numeroloji Hayat Analizi (Kendimi Analiz Ettim)

Mehmet Tekeci 18.12.1965 yılında Kastamonu’da doğdu. 29 yıl din görevlisi olarak görev yaptı. Kişisel gelişim ve Reiki, Numeroloji, halkla ilişkiler ve iletişim konularında kurslara katıldı ve sertifikalar aldı.

Şimdi onun kısaca Numeroloji hayat analizini yapmaya çalışacağım. (Herkesin analizini yapıp kendiminkini gizlemek abes olurdu.) İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde ben, yaşam enerjisi ve liderlik kulvarı olan 1, mükemmeliyetçilik, aile, evlilik ve ata kulvarı olan 6, maneviyat, ruhsallaşma, moral motivasyon kulvarı olan 7. çakrasının boş olduğu görülmektedir.

6. ve 7. çakrasının peşpeşe boş olması ve inançlar kulvarında yaşadığı ciddi arayışlar ve savrulmalar hayat enerjisinin nerede ise tamamını yok ederek zor bir hayat yaşamasına sebep olmuştur. Öncelikle yazılmış ve kurallara bağlı dinin içinde yol aldıktan sonra ilahi sistemin yazılı olan kurallarla işlemediğini öğrenecek ve ilahi sistemin nasıl işlediğini çözmek için ciddi arayışların içine girecektir.

Soyadından aldığı 19 karakter yapısı ile hayat ona bir hizmet için dünyaya geldiğini öğretecek ve hangi hizmeti yerine getirmek için dünyada olduğunun arayışına girecektir. Hizmet etmek istediği kulvarı bulduğunda ruhsal olarak rahatlayacak ve dinginleşmeye başlayacaktır. Başkaları ile uyumlu çalışmaktan çok hoşlanır. Hayatta tek talep ettiği şey sükunet ve huzurdur. Çok iyi bir arabulucudur. Aynı mahkemede hem davacıyı, hem davalıyı savunup aynı anda ikisi hakkında da net kararlar alır.

Müzikten çok hoşlanır, müzikte sözden daha çok ritim sever. Çoğunlukla çalışkan ve erdem yüklüdür. Pek çok şeyi kendine çeker ve onları özümser. Hedefe yönelme gücüne, kesinliğe ve netliğe ihtiyacı vardır.

33/6 karakter yapısına sahip olan bu kişiler duygusal ifade ve kuşku sorunlarının üstesinden gelerek, içinde bulundukları durumun şu andaki mükemmelliğini fark edip, başkalarına ilham veren ideallerini metodik veya sanatsal ifade biçimleriyle ortaya koymak üzere buradadırlar. Bu dünyanın sorunları ve kusurları karşısında umutlarını yitirirler. Duyarlı vicdanlarından dolayı başkalarını üzdüklerinde bile en çok kendileri dertlenirler. Onaylanma arzuları, beğenilme ve saygı görme ihtiyaçları yüzünden kesin karar almakta zorlanırlar. Kullanıldıklarını hissettiklerinde despot bir yapıya sahip olabilirler.

Yazı, müzik, resim, plastik ve görsel sanatlarda, mimari ve grafik tasarımda doğuştan yeteneklidirler. Önce kendi duygularıyla bağlantıya geçip sonra bunları başkalarına iletecek sanatsal araçlarda ustalık kazanmaları gerekir.

Mükemmelliyetçilik duygularından vazgeçip bu dünyada şu an olup biten her şeyin var olan en iyi ve en muhteşem tasarım olduğunu anladıklarında ciddi bir ruhsal dengeye ulaşırlar.

Yaşam planına uygun olarak hayat Mehmet Tekeci ‘yi yazmaya itmiş ve sanatsal olarak kendini ifade şekli olarak yazarlığı seçmiştir.

Kişisel analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!