Numeroloji

Nikola Tesla Saltanatı Sürülemeyen Bir Hayatın Numerolojik Analizi

Nikola Tesla 10 Temmuz 1856 tarihinde Avusturya imparatorluğu içinde yer alan Hırvatistan’da doğdu. Denediği, hayata geçirdiği ve geçiremediği projelerle ün kazanan Nikola Tesla bugün kablosuz iletişim ve kablosuz elektrik dağıtımı konularında ciddi çalışmalar yaptı ve bunu kamuoyu ile paylaştı.

Sabır, sebat, yerleşik düzen ve değerlerini koruma hayat kulvarı olan 4; inanç, moral motivasyon, derin düşünce ve tefekkür kulvarı olan 7; bolluk, bereket, maliye ve para kulvarı olan 8. Çakraları boş olarak doğan Nikola Tesla bu kulvarları doldurabilmek için hayatı boyunca mücadele vermiştir.

Aslında kendini ifade etme ve yaşam enerjisi çakrası olan 3. çakrası çok iyi olmasına ve yeniliklere ve yeni şeyler keşfetmede ustalığı gösteren 5. çakrası çok iyi olmasına rağmen 4. çakrasının çukuruna düştüğü için hiçbir zaman keşfetmiş olduğu yeniliği kabul ettirememiş ya da ekmeğini başkası yemiştir.

Popüler olduğu zamanlarda özellikle Amerika Birleşik Devletlerine taşındığında rahat hayat yaşadığı bir dönem olsa da, daha sonraki dönemlerde keşfetmiş olduğu yenilikleri kabul ettirmekte ve bunları paraya çevirmekte ömrü boyunca sorun yaşamıştır.


Kıtalar arası iletişimi sağlamak için geliştirdiği ancak bitmeden pratik olarak kullanıma açmaya çalıştığı Wardenclyffe Kulesi projesi sırasında bütün parası bitti.

2-8-1

2-8-1 hayat planını uygulamak için bu dünyaya gelen bu kişiler, yaratıcı enerjilerini maddi başarı kazanma uğrunda kullanmak, sezgisel yeteneklerini ise, ihtiyaç duyan diğer kişilerin hizmetine sunmak için buradadırlar.

Kazanacakları bolluk, bereket ve dünya hakimiyetini şefkatle bütün insanlığın hayrına ve tekamülüne harcama dersleri vardır.

Yaratıcı enerjisini çok iyi şekilde açığa çıkaran Nikola Tesla, bunu bütün insanlığın hizmetine sunmayı başaramadan ve bunlardan maddi kazancın, bolluk ve bereketin saltanatını oluşturamadan hayata gözlerini yummuştur.

Ardında daha sonraları birçok buluşa ön ayak olacak projeler ve ödenmemiş faturalar ve borçlar bırakmıştır.

Kısaca amaçlarından biri olan ve zaten boş olan 8. çakrasının saltanatını süremeden ve belki de sabır ve sebat çakrası olan 4. kulvar nedeniyle adımlarını sırası ile atmada aceleci davrandığı için hayat planının eksik, ancak isim ve unvan bırakarak bu dünyadan göç etmiştir.

Kişisel Hayat analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!