Numeroloji

Rahibe Teresa ‘nın Numeroloji İle Yapılan Hayat Analizi

Rahibe Teresa tam ismiyle (Anjeze Gonxhe Bojaxhiu) 26 Ağustos 1910 tarihinde Arnavutluk’ta doğdu.
Katolik bir ailede doğdu ve babası öldükten sonra rahibe olmaya karar verdi.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve vicdan kulvarı olan 4. Çakrasının boş olarak doğduğunu görüyoruz.

27/9 hayat kulvarını uygulamak için burada olan bu kişiler; uyumlanma ve alma verme dengesi konularında çalışarak, evrensel yasaların farkında olmanın getirdiği güven duygusundan beslenip, diğer insanların kendi manevi içsel doğum süreçlerine yardımcı olmak üzere burada bulunmaktadırlar.

“İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz” sözü ona aittir. Rahibe Teresa bir Katolik olmasına rağmen kimlik farkı gözetmeden insanlara özellikle zayıf insanlara el uzatmıştır.

Kendisine sorulduğunda “Ben bir Üsküplüyüm  ancak ben bir dünya insanıyım” diye cevap vermiştir. Yapmış olduğu meslek gereği sabır ve sebat, vicdan kulvarı olan 4. Çakrasını da onardığı görülmektedir. İnsanlar için yaptıkları sabırsız ve sebatı olmayan, vicdanını harekete geçiremeyen insanların yapamayacağı şeylerdir.

“Eğer onlar açsa, onlara yiyecek veririz; eğer onlar çıplaksa, onları giydiririz; eğer onlar hastaysa, onları her gün ziyaret ederiz; eğer onlar evsizse, onlara bir ev veririz.

Bir şeyin lideri olmaktan daha çok o şeyin sözcülüğünü yapmayı tercih eden bu karakter yapıları tam bir emekçi ruhuna sahiptir.

Yapmış oldukları hizmetlerle tam bir güven insanı olmayı başarırlar ve en nihayetinde başkalarına örnek olacak bir hayat yaşayıp ömürlerini tamamlarlar.

Gelmiş olduğu hayat planını içsel olarak algılamış ve gerçekleştirmiş olan Rahibe Terasa Nobel barış Ödülü sahibidir.

Kişisel yaşam analizleriniz için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!