Numeroloji

Ekrem İmamoğlu İBB Başkanı’nın Numeroloji Hayat Analizi

04.06.1970 Yılında Trabzon Akçaabat ilçesinde doğan Ekrem İmamoğlu’nun numeroloji hayat analizini kısaca yapmaya çalışacağım.
İsmin ve soyismin sesli harflerine baktığımızda 1 ve 19 karakter yapısını içinde barındıran Ekrem İmamoğlu, hem bir lider özelliklerine sahip, hem de ruhsal tekamülünde belli bir mesafe kaydetmiş ve 19’a ulaşmış bir ruh.

Bu şu demektir, hakikate erme konusunda en az bir, muhtemelen birkaç hayatında bir üstattan el almış ve onun gereklerini yerine getirerek inisiye olmuş bir ruh demektir. Ayrıca isminin sesli harflerinin analizinden lider özelliklere sahip ancak liderlikten hoşlanmayan daha çok sözcü gibi davranan bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sadece 7. Çakrasının boş olduğunu ruhsallaşma, yalnız kalma, kendine moral motivasyon oluşturma kulvarının boş olduğunu görüyoruz. Buradan pozitif olduğunda çok enerjik bir yapıya sahip olmasına rağmen çok çabuk enerjisini kaybettiğini ve böyle durumlarda saklamaya çalışsa da öfkesine hakim olmakta zorlandığını görüyoruz.

27/9 hayat planını gerçekleştirmek için fiziksel dünyaya gelen Ekrem İmamoğlu’nun hayat planını kısaca şu şekilde açıklayabiliriz.

Uyumlanma ve alma verme dengesi konularında çalışarak, evrensel yasaların farkında olmanın getirdiği güven duygusundan beslenip, diğer insanların kendi manevi içsel doğum süreçlerine yardımcı olmak üzere burada bulunmaktadırlar.

Var olduğu ortam ile uyum yakaladığında önüne geçilemeyecek bir enerjiye sahip olan bu karakter yapısındaki insanlar bu özelliklerini kaybetmeden devam ettirebilirlerse diğer insanların kendi manevi içsel yolculuklarına örnek teşkil edecek hayat yaşarlar.

En büyük handikapları tatsızlık çıkacak korkusu ile kendilerini ifade etmekten vazgeçmeleridir. Bu onların en büyük sorunudur. Bu huylarından vazgeçmediklerinde karın ve bel bölgelerinde ciddi rahatsızlıklar yaşamaya başlarlar. Bu yüzden kendilerini en doğru şekilde ifade etmekten vazgeçmemeleri gerekir.

Pozitifte olduklarında sakin ve huzurlu, içine kapanık ve yalnız, nostaljik ve kariyer hırsı olmayan, analitik zekası kuvvetli olan bu gururlu varlıklar, utangaç tavırlarla mahremlerini açmaktan hoşlanmazlar ve toplum içinde göze batmayı sevmezler.

Kendi içsel yolculuğunu tamamladığında diğer varlıklara el uzatmak ve onların içsel yolculuklarını tamamlamak için burada bulunan bu yapıdaki insanlar bir hizmet için geldiklerinin farkındadırlar.

Kısaca hayat analizini yapmaya çalıştığım Ekrem İmamoğlu’na ve devletimize hizmet eden diğer insanlara başarılar diliyorum.

Kişisel hayat analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.  

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!