Numeroloji

Turgut Özal ‘ın Hareketli Hayatının Kısa Numeroloji Analizi

Turgut Özal 13.10.1927 yılında Malatya’da doğmuştur. Asıl adı Halil Turgut Özal’dır.
İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sabır, sebat ve vicdan kulvarı olan 4; yeniliklere açık olma, ünlü ve tanınma kulvarı olan 5. Çakrası boş olarak dünyaya gelmiştir.

3. Hayat kulvarı olan kendini ifade etme ve yaşam enerjisi oluşturma kulvarını işletmede adeta usta olan Turgut Özal bunu yaşamı boyunca göstermiştir.  Enerjik, hayat dolu oluşu ile boş olan 5. Çakrasını onararak kendini ifade etme sanatının içinde çok önemli yeri olan siyaset alanında üne kavuşmuş ve dünyaca tanınan bir siyasetçi olmuştur.

Ancak  4. Çakrası ve 5. Çakrası peşpeşe boş olduğu için muhafazakar yapısını terk ederek yeniklikçi fikirleri kabul etse de bunları uygulamakta hep zorlanmıştır. 24/6 hayat kulvarını yaşamak için burada bulunan bu karakterler kendilerini kandırmada ustadırlar.

Gemi batsa bile geminin battığını kabul etmeyen, ya da geminin neden battığını göstermek için yüzlerce alternatif sırlayan bu varlıkların en büyük handikabı bu özellikleridir. O yüzden gemi batsa dahi gemiyi terk etmek istemezler.

3. Çakradan almış oldukları güç ile hoş sohbet olan, arkadaş canlısı ve vakit geçirmek istediğiniz şirin ve canayakın tiplerdir. Bu özelliği yaşamı boyunca Turgut Özal’da dışarıdan hep hissedilmiştir. 4. Çakraları boş olanlar (sabır, sebat ve vicdan) bu çakralarını onarmak için hiçbir detaydan kaçmadan, taşları tek tek dizerek hedeflerine varmayı tercih ederler.

Kişisel yapısını çok aceleci ve fevri olarak tanıdığımız Turgut Özal’ın, siyasi hayatını adeta tek tek taşları döşeyerek zirveye ulaştığını ve en büyük desteği de kendini çok iyi ve doğru ifade etmeden aldığını görüyoruz.

Aile olgusuna olan düşkün yapıları ve buraya verdikleri ciddi önem aile konusunda istemedikleri olayların ortaya çıkmasını engelleyemez. Bu yüzden bu çakrada yapmış oldukları ciddi ısrar onların aile sorunları içinde debelenip durmaları ile neticelenir.

Cana yakın, kibar ve efendi yapıları ile her zaman cazibe merkezi ve sevilen insan olmayı başarırlar.

Ülkemizde cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık yapmış Turgut Özal’a Rahmet diliyorum.

Kişisel yaşam analizlerinizi öğrenmek için 0 533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!