Numeroloji

Farah Zeynep Abdullah Hayatının Numeroloji Kısa Analiz Çalışması

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. “Öyle bir geçer zaman ki” dizinden bu tarafa takip ettiğim ve adeta bütün rolleri yaşayarak oynadığına şahit olduğum Farah Zeynep Abdullah ‘ın Numeroloji hayat analizini yapmaya karar verdim.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerleştirdiğimizde boş çakrası bulunmayan sanatçının 43/7 hayat kulvarını takip etmek için burada olduğunu anlıyoruz. Duygularını değişik ifade biçimleriyle dışa vurmak yoluyla, gücünü sabır ve sebat sürecinden alan, sağlam temellere dayalı bir maneviyat inşa etmek ve bunun getirdiği güven duygusunu deneyimlemek için buradadırlar.

Bu hayat kulvarında olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta şudur. “Bu karakter yapısında olanlar bir elleri ile yaptıklarını, diğer elleri ile yıkıyor” gibi görünebilirler. Sanatın bir dalı ile muhakkak uğraşmaları gerekir. Konuşarak, yazarak, resim yaparak, şarkı söyleyerek, dans ederek, oyunculuk yaparak ya da plastik ve görsel sanatların tasarıma yönelik diğer dallarını kullanarak, yaratıcılık eylemini açığa çıkarmak zorundadırlar.

Bu özelliğini oynadığı dizi ve filmlerde ve yapmış olduğu seslendirmelerde çok iyi kullanan sanatçı hayat planına uygun bir alanda mesleğini yapmaktadır. Bunu yaparken dikkat etmesi gereken tek nokta yapmış olduğu mesleği profesyonel duygularla değil, rahatlama alanı olarak yapması gerekir. İşte o zaman hem yaşam kulvarına uygun yaşayacak ve hem de başarının kapıları ardına kadar açılacaktır.

Diğer çakralarına baktığımızda sabır, sebat kulvarı olan 4. Çakrasının zayıf olduğunu gördüğümüz sanatçımız başlamış olduğu işlerde son noktaya varıncaya kadar onu takip ederek bunu halledecektir. Oynamış olduğu büyük rollerin altından kalkması, içinde olduğu projelerde çok başarılı olması onun bu kulvarı kuvvetlendirdiğini göstermektedir.
Hangi durumda “Ben” hangi durumda “Biz” demeyi öğrendiklerinde ilahi yasalarla uyumlanır ve keyfini sürerler.

Öyle bir geçer zaman ki, Bizim için şampiyon ve Masumlar Apartmanı dizi ve filmlerindeki rolleri ile kalbimde taht kuran Farah Zeynep Abdullah’a bundan sonraki sanat hayatında ve tekamül yaşamında başarılar dilerim.

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!