Numeroloji

Ayhan Işık (Işıyan) Hayatının Numerolojik Kısa Analizi

05.05.1929 yılında doğan Ayhan  (Işıyan) Işık Ben duygusu gelişmiş, ayakları üzerinde durabilen, inisiyatif alabilen kişilerin kulvarı olan 1.; karşımızdakilerle empati kurma ve ilişkiler kulvarı olan 2.;Yeniliklere açık, yeni şeyler keşfetmekten hoşlanan ün ve şöhret potansiyeli yüksek olan 5.;İnanç, moral ve motivasyon kulvarı olan 7.; Bolluk ve bereket oluşturma, maliye ve para kulvarı olan 8.;evrensel düşünce ve hizmet, merhamet kulvarı olan 9. çakrası dolu olarak hayata gözlerini açtı.

Güzel ilimiz İzmir’de doğan Ayhan Işıyan, kendini ifade etme ve yaşam enerjisi kulvarı olan 3.; Sabır, sebat ve sadakat ve biz kavramını oluşturma kulvarı olan 4.; aile, ata ve evlilik kulvarı molan 6. Çakrası boş olarak dünyaya geldi.
Ünlü olduktan sonra kullanmaya başladığı Işık soyadı ile 2. çakrasına destek aldı.

Özellikle kendini ifade etme, duyarlılık ve yaşam enerjisi kulvarı olan 3. Çakrasını harekete geçirip, oradan aldığı güçle yaratıcılık ve cesaret kulvarı olan 1. Çakradan sıçrama yaparak istikrar ve sonuç, sabır ve sebat çakrası olan 4’ü doldurarak hayatını yaşama planı yapmıştır.
Bu hayat planı içinde olan varlıklar bireysel ifade ve duyarlılık sorunlarını hallederek enerjilerini yaratıcı yollarla kararlılık yaratmak üzere ortaya koymayı öğrenmek için buradadırlar.

Sarsılmaz bir kendine ve varoluşa güveni oluşturana değin kendi ifade tarzlarını

ve üsluplarını girişimci bir zihniyetle, orijinal tasarımlara imza atmak yoluyla, dünyada belirgin bir fark yaratarak, arkalarında anılmalarını sağlayacak sağlam eserler meydana getirmek üzere buradadırlar.

Kendini İfade

Kendini ifade konusunda çok zorlanan Ayhan Işık ilk zamanlarda çok zorlanmış, hatta başlanılmış filmin bitmesine dahi karar verilmiş, yeni bir jön arayışına dahi girilmiştir. Özellikle Belgin Doruk ile çekmeye başladığı filmlerden sonra ve Sadri Alışık ile kurduğu unutulmaz dostluklar onun bu konuda ki handikaplarını atlatmasını sağlamıştır. Zaten var olan liderlik, kendini gerçekleştirme ve yepyeni eserler ortaya koyma ve unutulmayacak eserler bırakarak ismini yaşatma planı bunun ardından kendiliğinden gelmiştir.

Çalıştığı alanların eğitimini aldıklarında başarı kapıları daha çabuk açılan bu kulvarın kişilerinin özelliğini çok iyi değerlendiren Işık alanında çok iyi bir eğitim almış ve üne kavuştuğu sinema alanında dünyanın çeşitli ülkelerinde araştırma yapmış ve bunu Türk sinemasında uygulamaya çalışmıştır. Aldığı eğitim, yaptığı çalışmalar onun ününe ün katmış ve yaşam planının değerini vermiş “Sinemanın taçsız kralı” ünvanını hak etmiştir.Ata, baba ve aile çakrası boş olarak doğan Ayhan Işık bu konuda hayatı boyunca zorlanmıştır. Babasını erken yaşta kaybetmiş ve hayatında ona dair nerede ise hiçbir şey anımsamamaktadır. Daha sonra abisini kaybetmiş ve özellikle babasının ölümünden sonra ailenin geçimini sağlamak için erken yaşta çalışmaya başlamıştır.

Kendi ailesini oluşturma cesareti göstererek bir kız çocuğuna sahip olmuş ve evliliğini devam ettirerek bu çakrasını onarmayı başarmıştır.

Yaşamış olduğu hayatı göz önüne aldığımızda yaşam planını gerçekleştirdiği görülen Ayhan Işık’a rahmet diliyorum.

Kişisel analizinizi öğrenmek için: 0533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!