Numeroloji

Türk Bilim İnsanı Astrofizikçi Feryal Özel ‘in Hayat Analizi

Bugün sizleri Türk bilim kadını Astrofizikçi Feryal Özel ile sizi tanıştıracağım. Karadelikler ve nötron yıldızları üzerine ciddi araştırmaları olan bu güzel insanın hayat analizini yaparken gurur duyduğumu ifade etmek isterim.
Muhteşem bir karakter ve muhteşem bir kişilik ile karşılaştım analiz çalışması sırasında…

Bir sevgi ve idrak insanı Feryal Özel. İyi bir dost ve sığınılacak liman arayanlar için iyi bir liman. Duygularına kapılmadığı zaman çok doğru kararlar alabilen bir karakter. Aynı zamanda 11 idealist karakter yapısına sahip insan. Evrensel düşünen, dostlarını ve ideallerini her zaman önplanda tutan bu karakter yapısındaki kişiler kendi doğrularını takip eden ve bunda ısrar eden bir yapıları vardır.

Ruhsal dünyası

Ruhsal dünyası 22 üstad karakter yapısına sahip. Pratikliği seven ve her işini kullanılabilir formlarda olmasını seven birisi. Her zaman saygı duyulan ve hiçbir zaman üzerinde güvensizlik yaratmayan bir karaktere sahiptir. Sınırsız bir güce sahiptir ve her durumun üstesinden gelecek güce sahiptir. Gözleri hep yıldızlardadır ve sonsuzluğun gizeminin peşine düşmüş idealist ve üstat bir ruhtur.

1’in liderliğine, 2’nin kibarlığına, 3’ün hayal gücüne, 4’ün sabrına, 5’in bağımsızlık ve gelişmesine, 6’nın dengesine, 7’nin ruhsallığına, 8’in idareci gücüne, 9’un insanlık sevgisine, 11’in önsezilerine ve 19’un hizmet aşkına sahiptir. Buraya bir görev için geldiğinin bilincindedir. O yüzden ideallerinden hiçbir zaman sapmaz.

34/7

insanların genel özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz. Duygularını değişik ifade biçimleriyle dışa vurmak yoluyla, gücünü sabır ve sebat sürecinden alan, sağlam temellere dayalı bir maneviyat inşa etmek ve bunun getirdiği güven duygusunu deneyimlemek için buradadırlar.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde insan ilişkileri ve empati kulvarı olan 2,  sabır, sebat ve istikrar kulvarı olan 4. Çakrasının boş olduğunu görmekteyiz. Yıllarını bilimsel çalışmalara adamış bir bilim insanının sabır konusunu da, empati konusunu da çözmeden bu çalışmaları yapmasının olası olmadığını düşünmekteyim. Bu yüzden bu çakralarını da doldurarak asıl yapması gerekenlere odaklı bir hayat sürmeye başladığını düşünüyorum.

Mükemmel bir insan tasarımına ve ruh olgunluğuna sahip Feryal Özel’in dünyaya katacağı çok değerli çalışmaları keyifle takip edeceğime eminim. Böyle güzel ve olgun bir ruhun bizim topraklarımızdan çıkmış olmasını da ayrıca keyifle karşıladığımı da belirtmek isterim.

27 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu olan değerli bilim insanı Feryal Özel’e bundan sonraki bilimsel çalışmalarında ve yaşamında başarılar dilerim.

Kişisel hayat analizleriniz için 0 533 55270 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!