Numeroloji

Karakterli sanatçımız Bergüzar Korel ’in Kısa Numeroloji Hayat analizi

Karakterli sanatçımız Bergüzar Korel’in  Numeroloji analizi ile bugün yine beraberiz. Tam ismi Bergüzar Gökçe Korel olan güzel sanatçımız Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik yaptı. Karı koca olarak “Vatanım Sensin” dizisindeki rolleri ile beni kendilerine aşık eden sanatçılarımızdan şimdi Bergüzar Korel’in yaşam analizini yapmaya çalışacağım.

Şunu da ifade etmeden geçemeyeceğim. Bir kişinin hayat analizi yaklaşık 1.5- 2 saat sürüyor. Benim burada yapmış olduğum çalışma bir demo çalışmasıdır. Bilim ve sanat insanları aracılığı ile insanların hayatları üzerindeki kodlara dikkat çekmek ve bunun çok değerli bir bilgi olduğunu göstermek içindir.

Bergüzar Korel  27 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da doğru. Babası çok değerli sinema sanatçısı rahmetli Tanju Korel, annesi ise Hülya Darcandır.

11 ve 9 karakter yapısı

11 ve  9 karakter yapısına sahip sanatçımız. Gökçe ismi ve Korel soyadı bir İndigo. Birçok analizimde 11 karakter yapısı ile ilgili bilgi verdim. İdealist bir karakter. İdeallerini ve dostlarını çok önemser. Kişilerin Tanrı kavramları ile ilgilenmez. Herkesin Tanrı kavramının kendisine ait olduğuna inanır. 9 karakter yapısı ile bütün dünyaya hizmet etmek ister. İlahi sistemin işleyişine hayrandır. Elinde bir şey kalamayacağını bilse yine de dağıtmaktan hoşlanır.

Kişiliğine hayranlık duyulmasına ve ilgi alaka görmeye düşkün olsa da ruhsal olarak çok kuvvetli bir karakterdir. Eğitimini tam olarak aldığında çok büyük sanatçı olabilir ki zaten çok üstün bir sanatçıdır. Başka ülkenin şartlarında oscara birkaç defa aday olacak rol yeteneğine sahiptir. Duygularını bedeni ile dengelemeye ihtiyacı vardır.

Bir diğer negatif yönü kendi doğrularında ısrarcı olmasıdır. Kendi doğrusunun yerine daha güncel doğrular olabileceği varsayımını her zaman aklının bir köşesinde tutmalıdır.

37/10

37/10 hayat planının gerçekleştirmek için gelen Bergüzar Korel’in bu hayat planlarını kısaca şöylece özetleyebiliriz.
Kendisini ifade edecek sanatsal bir alan bulması gerekmektedir. Üçüncü çakradan aldığı kuvvetli enerji ile düzenleme, organizasyon, oyunculuk, şarkıcılık, dekorasyon, moda ve sanat gibi uğraşlarla “Ben kimim?” sorusundan, “Ben dünyada nasıl bir eser meydana getirmek istiyorum?” sorusuna doğru ilerleyerek kendilerini bulmak için buradadırlar.

Güven duyma sorununu ve ihanete uğrama korkularını yendiklerinde kendilerini bulmaya ve bilgelik yolunda adım atmaya başlarlar. Meditasyon onlar için yaşamsal bir gerekliliktir. Meditasyon yolu ile kendini rahatlatmaları onlara çok iyi gelecektir.

Ergenlik yıllarında üçüncü çakradayken konuşkandırlar, orta yaş döneminde daha sessiz, içe kapanıktırlar. Yanlış bir ifade kullanmaktan korkarak, sohbette dinleyici kalmayı yeğlerler. Geliştirmeleri gereken bilgelik ve bütünlük kendi içlerinden dışarı taşmadığında, bu eksikliği karşı cinsin gidermesini beklerler.

İsim, soyisim ve doğum tarihi rakam kombinasyonlarını yerlerine yerleştirdiğimizde sadece sabır, sebat ve istikrar kulvarının boş olduğunu görüyoruz. Yıllarını sahnelerde ve film setlerinde geçiren bir kişiliğin sabır, konusunda ciddi aşamalardan geçtiğini ve bu hayat kulvarını aktif ettiğini düşünmekteyim.

Son olarak

Son olarak şunu ifade edebilirim. Hayat kulvarımızı bilinçli ya da bilinçsiz yaşarken negatif ve pozitif bütün varyasyonlarını deneyimliyoruz. Bunların farkında olup negatife düştüğümüzü anladığımızda hemen o çukurdan kendimizi dışarı almamız olası. Bilmiyorsak o çukurda debelenip durarak yaşam enerjimizi boş yere harcamış oluyoruz.

Kendisini ve eşini çok takdir ettiğim değerli sanatçımız Bergüzar Korel ‘e sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum ve hayat planını gerçekleştirecek bir hayat sürmesini temenni ediyorum.

Kişisel hayat analizleriniz için 0533 5527037 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!